روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رکورد زنی سختی استخراج بیت کوین در تمام دوران ؛ رشد قیمت سریعتر است! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ منتشر شد.

رکورد زنی سختی استخراج بیت کوین در تمام دوران ؛ رشد قیمت سریعتر است!

[…]

نوشته رکورد زنی سختی استخراج بیت کوین در تمام دوران ؛ رشد قیمت سریعتر است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دیروز سختی استخراج بیت کوین با جهشی بزرگ، افزایشی ۲۰ درصدی نسبت به سختی شبکه پیش از رویداد هاوینگ ماه می، رکورد زنی کرد. با این وجود، در همین بازه زمانی، قیمت پادشاه رمز ارزها ۲۷ درصد افزایش یافت و حاشیه سود ماینرها را حفظ کرد.صبح روز یکشنبه، سختی استخراج یا شاخصی که نشان می دهد رقابت برای دریافت پاداش ماینینگ چقدر سخت است، ۱۱.۳۵ درصد رشد داشت و به نرخ ۱۹.۳۱ تریلیون رسید. این مقدار بالاترین میزان سختی و رکوردی جدید در تاریخ این شبکه است.این دومین رشد بزرگ سختی استخراج در یک سال اخیر بود است، زیرا شبکه بیت کوین مجبور بود میانگین زمان بلاک را که به تازگی به کمتر از ۱۰ دقیقه کاهش یافته بود، تنظیم نماید.زمان بلاک در این هفته حتی به ۸ دقیقه هم رسید، به این معنی که پس از افزایش قدرت محاسباتی شبکه بیت کوین یا هش ریت، ماینرها توانستند سریعتر از استاندارد شبکه به بلاک جدید دست یابند و پاداش ۶.۲۵ بیت کوین خود را دریافت کنند.سختی استخراج بیت کوین حدوداً هر دو هفته یک بار یا به طور دقیق هر ۲۰۱۶ بلاک تنظیم می شود. هر چه سختی شبکه افزایش یابد، سودآوری استخراج بیت کوین با افزایش هزینه های یافتن هر بلاک کمتر می شود.حتی پس از رکورد زنی سختی استخراج بیت کوین به نحوی که ۲۰ درصد بیشتر از میزان ثبت شده پیش از هاوینگ ماه می است، دورانی که پاداش هر بلاک بیت کوین نصف شده و به ۶.۲۵ بیت کوین کاهش یافت، افزایش قیمت بیت کوین به نوعی کمک کرد این افزایش هزینه تا حدودی جبران شود. در همین بازه زمانی قیمت بیت کوین تقریباً رشدی ۲۷ درصدی داشته است. هش ریت بیت کوین نیز حدوداً ۹ درصد رشد داشته و در ماه سپتامبر به بالاترین میزان خود رسیده است.نمودار سودآوری استخراج و قیمت بیت کوین به دلارنمودار هش ریت و سختی استخراج بیت کوین – نیمه دوم ۲۰۲۰در همین راستا، در روز تنظیم سختی استخراج، ماینرها بیش از مقدار استخراجشان در ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین فروخته اند. همانطور که گزارشات نشان می دهد، ماینرها می خواهند بهترین قیمت را برای بیت کوین خود دریافت کنند، ولی هزینه های عملیاتی نیز گریبان گیر آنهاست.در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با قیمت ۱۰۹۶۶ دلار معامله می شود و قیمت آن در طول روز تغییری نداشته است. در طول هفته قیمت بیت کوین ۴ درصد افزایش یافته و همین امر باعث شده افت ارزش ماهانه ی آن ۷.۵ درصد کاهش یابد.منبع: Cryptonews

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رکورد زنی سختی استخراج بیت کوین در تمام دوران ؛ رشد قیمت سریعتر است! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون