روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر عامل مایکرواستراتژی: خرید بیت کوین همچنان در دستور کار است! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ منتشر شد.

مدیر عامل مایکرواستراتژی: خرید بیت کوین همچنان در دستور کار است!

[…]

نوشته مدیر عامل مایکرواستراتژی: خرید بیت کوین همچنان در دستور کار است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

به گفته مدیرعامل مایکرواستراتژی خرید بیت کوین توسط این شرکت سهامی عام همچنان ادامه خواهد داشت.طی روزهای اخیر شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، غول هوش تجاری، با سرمایه گذاری اولیه ۲۵۰ میلیون دلاری روی بیت کوین توجهات را به خود جلب کرده است. پس از آن این شرکت ۱۷۵ میلیون دلار دیگر را به خرید این ارز دیجیتال اختصاص داد – خریدی که حدوداً ۱۰۰ ساعت کاری به طول انجامید.مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی، روز جمعه در توییتی بیان کرد:“برای خرید ۱۶۷۹۶ بیت کوین، ما به طور پیوسته ۷۴ ساعت معامله کردیم، به عبارت دیگر هر ۳ ثانیه، ۰.۱۹ بیت کوین خریداری کردیم و در مجموع ۸۸۶۱۷ معامله انجام شد.”وی در حالی که به تمایل شرکتش برای خرید بیت کوین در قیمت های پایین تر اشاره می کرد، گفت:تقریبا ۳۹۴۱۴ دلار بیت کوین در هر دقیقه، اما تمام مدت ما این آمادگی را داشتیم تا با یک افت قیمت ۱ تا ۲ درصدی طی چند ثانیه بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کنیم.”شرکت مایکرواستراتژی، غول هوش تجاری و خریدار بزرگ بیت کوینمایکرواستراتژی یکی از آخرین غول های تجاری جریان اصلی است که وارد فضای رمزارزها شده است. بر اساس بیانیه ۱۱ آگوست این شرکت با ایمان به آینده بیت کوین، یک سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری روی پادشاه رمزارزها انجام داد و ۲۱۴۵۴ بیت کوین را به عنوان یک ذخیره ارزش، خریداری نمود.به دنبال سرمایه گذاری اولیه این شرکت با صرف انرژی و زمان نسبتاً زیاد، ۱۶.۷۹۶ بیت کوین دیگر را نیز خریداری کرد که در توییت سایلور به آن اشاره شده است.در حالی که خرید عمده بیت کوین توسط مایکرواستراتژی نشان دهنده علاقه جریان اصلی به این دارایی است، همچنین ثابت کرد که این رمزارز می تواند با وجود کند شدن بیش از حد شبکه و افزایش شدید کارمزد معاملات همچنان به عنوان یک ذخیره ارزش مقیاس پذیر عمل کند، تردیدی که از سال ۲۰۱۷ در اذهان عمومی وجود داشت.فراگیری ویروس کرونا و سیاست گذاری برخی بانک های مرکزی در قبال تورم و اثرات منفی ناشی از آن، ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین را به یکی از موضوعات داغ این روزها تبدیل کرده است. اما با این حال سرمایه گذاری نیم میلیارد دلاری مایکل سیلور، به عنوان مدیرعامل یک شرکت سهامی عام، روی بیت کوین می تواند تا سال ها به عنوان یکی از هوشمندانه ترین یا ناپخته ترین تصمیمات یک مدیرعامل در دنیای تجارت مورد بحث قرار گیرد.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر عامل مایکرواستراتژی: خرید بیت کوین همچنان در دستور کار است! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون