روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رکورد تاریخی معاملات روزانه اتریوم ، در فصل شکوفایی دیفای از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ منتشر شد.

رکورد تاریخی معاملات روزانه اتریوم ، در فصل شکوفایی دیفای

[…]

نوشته رکورد تاریخی معاملات روزانه اتریوم ، در فصل شکوفایی دیفای اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رکورد قبلی مربوط به بیشترین معاملات روزانه اتریوم در سال ۲۰۱۸ ثبت شده بود. معاملات روزانه بلاکچین اتریوم همزمان با افزایش ازدحام عمومی در این شبکه، توانست رکورد تاریخی جدیدی را از خود به جای بگذارد.براساس داده های شبکه اتریوم، در تاریخ ۱۷ سپتامبر، تعداد تراکنش های روزانه انجام شده در شبکه اتریوم بالغ بر ۱۴۰۶۰۰۰ بوده است. این رقم بیشترین تعداد معاملات روزانه ای می باشد که تاکنون در شبکه اتریوم ثبت شده است. رکورد قبلی به ۴ ژانویه سال ۲۰۱۸ برمی گردد، به طوری که در آن روز ۱۳۵۰۰۰۰ معامله صورت گرفته بود.نمودار تراکنش های روزانه اتریوم از سال ۲۰۱۵رکورد تاریخی جدید معاملات روزانه اتریوم در میان رونق ادامه دار برنامه های اکوسیستم مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) رخ داده است. صنعت دیفای در سال ۲۰۲۰ به طور قابل توجهی در حال رشد بوده، به طوریکه ارزش قفل شده کل (TVL) در این بازار در ماه آگوست سال جاری به ۹ بیلیون دلار افزایش یافته است. در میان هیاهیوی دیفای، تعدادی از صرافی های ارز دیجیتال مطرح مانند بایننس (Binance) و اکی اکسچنج (OKEx) چندین رمزارز دیفای همچون یونی (UNI)، توکن بومی یونی سواپ (Uniswap)، را در لیست خود قرار داده اند.از آنجا که بیشتر برنامه های دیفای تا به امروز در شبکه اتریوم ایجاد شده اند، سطح قابل توجهی از تراکم و همچنین مشکلات مقیاس پذیری را در بلاکچین اتریوم ایجاد کرده اند. در نتیجه، هزینه های مربوط به کارمزد شبکه اتریوم یا همان گس (GAS)، رشد شدیدی را تجربه کرده است. در نتیجه این رشد آنی در تاریخ ۱ سپتامبر، ماینرهای اتریوم موفق شدند تا تنها طی یک ساعت ۵۰۰ هزار دلار در قالب کارمزد درآمدزایی کنند.به دنبال راه اندازی توکنی یونی سواپ، هزینه معاملات اتریوم در تاریخ ۱۸ سپتامبر تقریباً تا ۱ میلیون دلار در ساعت افزایش یافت. در میان افزایش هزینه های گس شبکه اتریوم، شرکت های کوین بیس (Coinbase) و کوین بیس پرو (Coinbase Pro)، مشتریان خود را موظف به پرداخت هزینه های گس و هزینه های برداشت کردند.یونی سواپ که یکی از پروژه های داغ این روزهای دیفای محسوب می شود، با اختصاص ۱۵ درصد از مجموع ۱ میلیارد توکن یونی خود به ایردراپ باعث شده است تا فعالیت کاربران بیش از پیش افزایش یابد. همچنین فعالیت های تبلیغاتی توکن یونی به هدف جدید کلاهبرداران فضای رمزارز نیز تبدیل شده است.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رکورد تاریخی معاملات روزانه اتریوم ، در فصل شکوفایی دیفای از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون