روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا استراتژی "خرید امروز، فروش فردا" برای بیت کوین همیشه کارساز است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ منتشر شد.

آیا استراتژی "خرید امروز، فروش فردا" برای بیت کوین همیشه کارساز است؟

[…]

نوشته آیا استراتژی “خرید امروز، فروش فردا” برای بیت کوین همیشه کارساز است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بررسی استراتژی “خرید امروز، فروش فردا” برای بیت کوینسرمایه گذاری به معنی سپرده گذاری و قراردادن پول در یک تجارت با انتظار بازگشت سود از آن سپرده گذاری است. برای دنیای سرمایه گذاری، ورود و هزینه پول بر روی بیت کوین یک کار غیر منطقی است. یک دارایی بدون منابع مالی، عدم وجود گزارش سوددهی سه ماهه، عدم وجود مدیریتی برای پاسخ دهی به تماس های سرمایه گذاران، نبود ارزیابی، نبود گزارش سالانه، نبود دفتر مرکزی و موارد دیگر.چگونه یک فرد می تواند چیزی شبیه به این را برای سرمایه گذاری انتخاب کند؟ یک پاسخ ساده وجود دارد، انتخاب نمی کند.بیت کوین کم و بیش به عنوان یک دارایی از آینده در نظر گرفته می شود. برای دارایی آینده، شما به اصول فعلی نگاه نمی کنید، نه فقط به این دلیل که وجود ندارد، بلکه به این دلیل که نمی توانید آن را به درستی ارزیابی کنید. به همین دلیل و دلایل دیگر، بیت کوین در میان بسیاری از معامله گران محبوب است. بیایید بر اساس دیدگاه این افراد به بازار بیت کوین نگاه کنیم.برای بررسی این موضوع، بیایید موضعی بی طرف اتخاذ کنیم و به جای نگهداری این دارایی برای هفته های متوالی و یا معاملات جسته گریخته روزانه، با استراتژی “خرید امروز، فروش فردا” نگاهی به بازار بیت کوین بیندازیم.پس باهم اعداد و ارقام را بررسی میکنیم. اگر استراتژی خرید امروز و فروش فردا را برای هشت ماه کامل و ۵ روز اول سپتامبر بررسی نمایید، چقدر سود از این بازار نصیب شما میشد؟نمودار اختلاف قیمت بیت کوین برحسب دلار طی ۲۴۸ روزقبل از پاسخ دادن به این سوال، به خاطر داشته باشید که بیت کوین سال را با قیمت ۷۵۰۰ دلار آغاز کرده و دو مرتبه از سطح ۱۰۰۰۰ دلار فراتر رفت.اکنون قیمت دوباره بالای سطح ۱۰۰۰۰ دلار قرار دارد و دو هفته پیش، قیمت بیت کوین حدوداً در محدوده ۱۲۰۰۰ دلار قرار داشت. با توجه به این سوال، فکر می کنید چقدرسود از این بازار نصیب شما میشد؟میزان سود و ضرر استراتژی خرید امروز و فروش فردا بیت کوینبا این استراتژی خرید و فروش بیت کوین به مدت ۸ ماه، مجموعاً ۲۹۹۳ دلار سود عاید شما میشد. در این مدت شما دقیقا ۲۴۸ معامله انجام داده اید که این ۲۹۹۳ دلار شامل هزینه کارمزد سفارشات نمیشود. با کسر هزینه کارمزدها نیز این رقم بازهم مبلغ قابل ملاحظه ای است.در واقع، اگر به جای ۵ سپتامبر، بازی طولانی معاملات خود را در تاریخ ۳۱ آگوست پایان می دادید، با چشم پوشی از افت قیمت بیت کوین در مورخ ۳ سپتامبر از ۱۲۰۰۰ دلار به ۱۰۰۰۰ دلار، شما ۴۴۷۶ دلار یا به عبارتی ۳۵.۳ درصد سود کسب می کردید.از نظر ماهانه، پنج ماه از هشت ماه بررسی شده بازده مثبت و سه ماه منفی بوده است. بازدهی مثبت در مجموع ۷۷۶۵ دلار و بازده منفی برابر با ۳۲۸۹ دلار بوده است.اما آیا شما به عنوان یک معامله گر بیت کوین، همچین استراتژی را در دستورکار خود قرار میدهید؟ استراتژی شما برای خرید و فروش بیت کوین چیست؟

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا استراتژی "خرید امروز، فروش فردا" برای بیت کوین همیشه کارساز است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون