روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بازگشت ارزش میانگین معاملات بیت کوین به سطح سال ۲۰۱۷ ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ منتشر شد.

بازگشت ارزش میانگین معاملات بیت کوین به سطح سال ۲۰۱۷ !

[…]

نوشته بازگشت ارزش میانگین معاملات بیت کوین به سطح سال ۲۰۱۷ ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ارزش میانگین معاملات بیت کوین در حال افزایش است و به تازگی به بیش از ۱۲۹۰۰۰ دلار، بالاترین مقدار این شاخص در بیش از یک سال گذشته، رسیده است.ارزش متوسط معاملات بیت کوین با عبور از تراز ۱۲۹۰۰۰ دلار در ۱۷ سپتامبر، به سطحی رسیده که در مدت زمانی بیشتر از یک سال دیده نشده بود. آدرس های ارسال و دریافت بیت کوین نیز از اواخر ماه آگوست در سطحی پایدار بوده است. بیت کوین هنوز هم زنده است.با ادامه روند صعودی بیت کوین، میانگین ارزش معاملات آن در بالاترین سطح طی یک سال گذشته قرار گرفته است و تعداد آدرس های فعال نیز تقریباً در بالاترین حد خود در تمام دوران باقی مانده است.میانگین ارزش بیت کوین ارسال شده در یک معامله به بالاترین سطح در بیش از یک سال گذشته رسیده است و بر اساس اطلاعات بیت اینفو چارتز (BitInfoCharts)، ارائه دهنده اطلاعات بلاکچین، در ۱۷ سپتامبر به رقمی بیش از ۱۲۹۰۰۰ دلار افزایش یافته است.آخرین بار در آگوست ۲۰۱۹ ارزش میانگین معاملات بیت کوین به بالاتر از ۱۲۱۰۰۰ دلار رسید، زمانی که انجام یک یا چند تراکنش عظیم باعث شد مجموع ارزش معاملات به طور متوسط به بیش از ۸۱۲۰۰۰ دلار افزایش یابد. این رویداد در واقع یک ناهنجاری بود؛ متوسط هزینه یک معامله بیت کوین از اواخر سال ۲۰۱۷ که قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت تمام شده خود رسید (حدود ۲۰ هزار دلار) اینقدر زیاد نبود.افزایش اخیر ارزش متوسط معاملات بیت کوین نشانه فعالیت مداوم و بیشتر در بلاکچین بیت کوین است. همزمان با این موضوع، سایر شبکه های رمزارز نیز به رکورد تازه ای دست یافته اند.روند صعودی فعالیت هاتعداد آدرس های فعال بیت کوین، یعنی تعداد آدرس های منحصر به فرد ارسال و دریافت معاملات در هر روز، نیز به بالاترین سطح خود از اواخر سال ۲۰۱۷ تا کنون رسیده است. آدرس های فعال از هفته آخر آگوست به طور متوسط حدود ۸۵۰۰۰۰ تراکنش در روز را ثبت کرده اند.در اواخر سال ۲۰۱۷، وقتی بیت کوین به بالاترین قیمت خود رسید، آدرس های فعال روزانه بیت کوین به طور متوسط نزدیک به ۱ میلیون بود.معاملات بیت کوین در حال افزایش استبرنامه های دیفای (DeFi) مبتنی بر اتریوم، نسخه غیرمتمرکز سرویس های خدمات مالی مانند ارائه دهندگان وام و محصولات با بهره دار با پشتیبانی رمزارزها، در سال ۲۰۲۰ توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند، اما بیت کوین در این رقابت عقب نمانده است.معاملات آتی بیت کوین در برخی از صرافی ها به رکورد تازه ای رسیده و تعداد خودپردازهای بیت کوین در سراسر جهان به تازگی از مرز ۱۰ هزار عدد عبور کرده است.ممکن است دیفای این نمایش را برهم زند، اما آمار شبکه بیت کوین نشان می دهد که اولین ارز دیجیتال احتمالا از قافله جا نخواهد ماند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بازگشت ارزش میانگین معاملات بیت کوین به سطح سال ۲۰۱۷ ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون