روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه گذاری غیرمستقیم شرکت های جریان اصلی روی بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ منتشر شد.

سرمایه گذاری غیرمستقیم شرکت های جریان اصلی روی بیت کوین

[…]

نوشته سرمایه گذاری غیرمستقیم شرکت های جریان اصلی روی بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شرکت های سهامی و غول های مالی جریان اصلی ممکن است بیش از آنچه تصور می کنید، روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده باشند.صندوق بازنشستگی دولت نروژ که به آن صندوق نفت (Oil Fund) نیز گفته می شود، بیش از ۱ تریلیون دلار دارایی دارد که از جمله آنها می توان به ۱.۴ درصد از تمام سهام های جهانی نیز اشاره کرد. صندوق بازنشستگی نروژ یکی از بزرگترین صندوق های ذخیره ارزی جهان محسوب می شود. به گزارش آرکین ریسرچ (Arcane Research)، در ۱۹ سپتامبر، این صندوق از طریق هلدینگ های سرمایه گذاری خود تقریباً مالکیت ۶۰۰ بیت کوین (BTC) را نیز در اختیار دارد.داده های تحلیلی آرکین ریسرچ نشان می دهند که صندوق نفت نروژ از طریق سرمایه گذاری روی شرکت هوش تجاری مایکرواستراتژی (MicroStrategy) مالکیت ۵۷۷.۶ بیت کوین را در اختیار دارد. این امر باعث می شود سهم بیت کوین در سبد سرمایه این صندوق در حدود ۶.۳ میلیون دلار باشد. صندوق بازنشستگی دولت نروژ ۱.۵۱ درصد از سهام مایکرواستراتژی را در اختیار دارد.مایکل سیلور (Michael Saylor)، بنیانگذار مایکرواستراتژی، اخیراً در توئیت اخیر خود اظهار داشت که این شرکت مالک ۳۸۲۵۰ بیت کوین است.سرمایه گذاری مایکرواستراتژی روی بیت کوینعلاوه بر این، دو شرکت مشاور سرمایه گذاری بزرگ دیگر با نام های مشاوران سرمایه بلک راک (BlackRock Fund Advisors) و گروه ونگارد (Vanguard Group)، نیز به ترتیب ۱۵.۲۴ درصد سهام (۵۸۲۹.۳۰ بیت کوین) و ۱۱.۷۲ درصد سهام (۴۴۸۲.۹۰ بیت کوین) دارند. پیشتر گزارش شده بود که، بلک راک به عنوان بزرگترین سهامدار مایکرواستراتژی، بطور غیر مستقیم یکی از دارندگان بزرگ بیت کوین است.گروه ونگارد یک شرکت مشاور سرمایه گذاری آمریکایی است که طبق آخرین گزارش ها از ۳۱ ژانویه سال ۲۰۲۰، حدود ۶.۲ تریلیون دلار سرمایه را در قالب دارایی جهانی تحت مدیریت (AUM) در اختیار دارد. گروه ونگارد پس از بلک راک آی شیرز (BlackRock iShares)، بزرگترین ارائه دهنده صندوق های سرمایه گذاری مشترک و دومین ارائه دهنده صندوق های قابل معامله (ETF) در جهان است. از طرف دیگر، مشاوران صندوق BlackRock، حدود ۷.۳ تریلیون دلار سرمایه در قالب AUM در اختیار دارند.مایکرواستراتژی طی چند روز گذشته با اعلام برنامه جسورانه ی خود برای سرمایه گذاری در بیت کوین، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. مایکرواستراتژی به عنوان جدیدترین غول جریان اصلی که وارد فضای ارز دیجیتال شده است، ابتدا در ماه آگوست ۲۱۴۵۴ بیت کوین را به قیمت ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرد و سپس در ماه سپتامبر در ازای پرداخت ۱۷۵ میلیون دلار، مالکیت ۱۶۷۹۶ بیت کوین دیگر را از آن خود کرد.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه گذاری غیرمستقیم شرکت های جریان اصلی روی بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون