روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " راه اندازی اولین etf بیت کوین در جهان با همکاری نزدک از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ منتشر شد.

راه اندازی اولین etf بیت کوین در جهان با همکاری نزدک

[…]

نوشته راه اندازی اولین ETF بیت کوین در جهان با همکاری نزدک اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صندوق برزیلی هشدکس (Hashdex) در نظر دارد با همکاری نزدک (Nasdaq)، اولین صندوق قابل معامله یا ETF بیت کوین در جهان را در بورس اوراق بهادار برمودا راه اندازی کند.مدیر صندوق برزیلی هشدکس با نزدک قرارداد منعقد کرده است تا اولین صندوق قابل معامله دارایی دیجیتال در بورس اوراق بهادار برمودا (BSX) را راه اندازی کند.بورس اوراق بهادار اعلام کرد که “شاخص رمزارز هشدکس نزدک” را در تاریخ ۱۸ سپتامبر پذیرفته است و ۳ میلیون سهام کلاس E را برای معامله در این پلتفرم صادر خواهد شد. مدیر اجرایی هشدکس خبر همکاری صندوق برزیلی و نزدک را تایید کرده است.به گفته رسانه محلی اینفومانی (Infomoney)، این صندوق تا پایان سال در بورس اوراق بهادار برمودا راه اندازی و معامله خواهد شد. این گزارش خاطرنشان می کند که هشدکس به دلیل مقررات رمزنگاری پسند برمودا، تصمیم گرفته است با بورس آن همکاری کند.راه اندازی اولین ETF بیت کوین با همکاری Hashdex برزیل و نزدکصندوق های قابل معامله در بورس، روشی کنترل و تضمین شده ای را برای سرمایه گذاران نهادی فراهم می کنند تا بدون در اختیار گرفتن دارایی های اساسی به این کالاها دسترسی داشته باشند.در حالی که جزئیات بیشتری در مورد ای تی اف به اطلاع عموم نرسیده است، هشدکس اظهار داشت که نزدک روش و سایر اطلاعات مهم مرتبط با این محصول را در زمان عرضه آن منتشر خواهد کرد.سامپایو (Sampaio)، در روزنامه اصلی برزیل اوگلوبو (Oglobo)، توضیح داده است که راه اندازی ای تی اف می تواند موجب پیشرفت سرمایه گذاری نهادی در بخش رمزارزها شود.در حال حاضر هشدکس ۴۶.۴ میلیون دلار دارایی را در قالب چهار صندوق مدیریت می کند، از جمله صندق های نگهداری دارایی های دیجیتال. حسابرس این شرکت بر عهده کی پی ام جی (KPMG) است، یکی از بزرگترین شرکت های خدماتی و سرویس دهنده در جهان، موسسه مالی اصلی آن نیز بانک سیلورگیت (Silvergate Bank) است و متولیان دارایی های رمزارز هشدکس نیز زاپو (Xapo)، کینگدم تراست (Kingdom Trust) و Vo1t هستند.در اوایل این هفته رائول پال (Raoul Pal)، مدیر اجرایی و مدیر صندوق سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، پیش بینی کرد که راه اندازی ETF بیت کوین در خود ایالات متحده نیز یک اتفاق قریب الوقوع خواهد بود، وی همچنین اظهار داشت:“من می خواهم بزرگترین فرصت پیشرفت در زندگی را به شما بدهم: آن ها یک ETF را در داخل مرزهای خود ایجاد خواهند کرد. میلیاردها دلار پول در آن تزریق خواهند کرد. هر طرح بازنشستگی یا مستمری بگیری مقداری پول را به آن اختصاص خواهد داد. هر دفتر خانواده مقداری پول را به آن اختصاص خواهد داد. و هرچه قیمت آن بیشتر شود، آن ها پول بیشتری را به آن تخصیص خواهند داد.”به گزارش کوین تلگراف (Cointelegraph) در سال های اخیر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پیشنهادات مطرح شده برای تأسیس صندوق قابل معامله بیت کوین توسط دوقلوهای وینکلوس (Winklevoss)، وایل شایر فونیکس (Wilshire Phoenix) و آرکا (Arca) کارگزار بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE)، را رد کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " راه اندازی اولین etf بیت کوین در جهان با همکاری نزدک از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون