روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ثبت رکورد ۱ تریلیون دلاری معاملات آتی بایننس فیوچرز از ابتدای سال ۲۰۲۰ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ منتشر شد.

ثبت رکورد ۱ تریلیون دلاری معاملات آتی بایننس فیوچرز از ابتدای سال ۲۰۲۰

[…]

نوشته ثبت رکورد ۱ تریلیون دلاری معاملات آتی بایننس فیوچرز از ابتدای سال ۲۰۲۰ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

یک سال پس از راه اندازی قراردادهای بایننس فیوچرز (Binance Futures)، پلتفرم تبادل مشتقات رمزارز صرافی ارز دیجیتال پیشرو بایننس (Binance)، حجم معاملات آتی این پلتفرم از ابتدای سال ۲۰۲۰ تا به امروز به موفقیت قابل توجهی دست یافته و رقم ۱ تریلیون دلار را پشت سر گذاشته است.اوایل ماه جاری سالگرد راه اندازی پلتفرم قراردادهای آتی بایننس بود و همزمان با این رویداد آنها گذار از یک نقطه عطف جدید را اعلان کردند. بنابر این اعلان حجم معاملات بایننس فیوچرز از ابتدای سال تاکنون از ۱ تریلیون دلار فراتر رفته است.قراردادهای آتی بایننس که یک سال پیش راه اندازی شد، سهم خود از بازار را به سرعت گسترش داد. جدای از ثبت رکورد بالاترین حجم معاملات آتی در تمام تاریخ، قراردادهای باز (Open Interest) موجود در سیستم عامل مشتقات نیز روندی مشابه را دنبال کرد و اخیراً برای اولین بار از مرز یک میلیارد دلار گذشت.این شرکت به تازگی در مقاله ای بیان کرده که پلتفرم مشتقات از مرز یک تریلیون دلار عبور کرده است. به گفته چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، بنیان گذار و مدیرعامل بایننس، این شرکت راهکاری را استفاده کرده که پیشتر برای معاملات نقدی کارساز واقع شده است. به گفته وی هدف بایننس “ثبات پلتفرم، نوآوری محصول، رابطه کاربرپسند عالی و پشتیبانی کاربر می باشد.” وی در این خصوص گفت:“ما روی یک موتور تطبیقی بی نظیر سرمایه گذاری کردیم که بارها و بارها خود را اثبات کرده است و روی توسعه اولین محصول خود متمرکز شدیم تا اطمینان حاصل کنیم که آن را درست پیش می بریم. اکنون در چهار خط تولید ۹۰ محصول داریم تا بتوانیم به تقاضای کاربران برای تنوع بیشتر پاسخ دهیم.”آرون گونگ (Aaron Gong) از بایننس توضیح داد:قراردادهای آتی بایننس انتخاب گسترده ای از محصولات آلت کوین، از جمله کوین های مارجین شده (Coin Margined) و قراردادهای آتی مارجین شده تتر (USDT)، اختیار معامله (Options) و طرح نوآورانه توکن های اهرم بایننس (Binance Leveraged Tokens) را ارائه می دهد.همچنین در این بیانیه آمده است که بیت کوین تقریبا ۶۰ درصد کل حجم معاملاتی را در اختیار دارد، در حالی که ۴۰ درصد باقیمانده را آلت کوین ها تشکیل می دهند.نقش قراردادهای آتی بایننس در حجم معاملات بیت کویناولین و بزرگترین رمزارز از نظر ارزش بازار همچنان بیشترین دارایی دیجیتال معامله شده در پلتفرم های قرارداد آتی است. بنابراین، بررسی عملکرد و سهم بازار تمام صرافی های ارز دیجیتال از بازار بیت کوین مفید خواهد بود.داده های شرکت تحلیلی اسکیو (Skew) نشان می دهد که طی چند ماه گذشته سه پلتفرم اوکی اکسچنج (OKEx)، هوبی (Huobi) و بایننس فیوچرز (Binance Futures) در حجم معاملات بیت کوین پیشرو بوده اند.حجم روزانه قراردادهای آتی بیت کوین به صورت تجمیعیهمچنانکه در ماه جولای گزارش شد، حجم معاملات آتی بیت کوین با ثبت رکورد ۴۰ بیلیون دلاری رکوردی تاریخی از خود بجای گذاشت. سه پلتفرم ذکر شده با مجموع ثبت ۵۰ درصد از حجم معاملات بیشترین سهم را به خود اختصاص دادند.حجم معاملات آتی بیت کوین صرافی های ارز دیجیتال بیت کوین – در ۲۴ ساعتداده های Skew نشان می دهند که بایننس فیوچرز بیت کوین در بخش قراردادهای خرد پیشگام بوده است، اما اوکی اکسچنج و هوبی نیز در فاصله نزدیک از آنها قرار دارند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ثبت رکورد ۱ تریلیون دلاری معاملات آتی بایننس فیوچرز از ابتدای سال ۲۰۲۰ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون