روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل تکنیکال: شرط ادامه روند صعودی بیت کوین تا تراز ۱۱۲۰۰ دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ منتشر شد.

تحلیل تکنیکال: شرط ادامه روند صعودی بیت کوین تا تراز ۱۱۲۰۰ دلار

[…]

نوشته تحلیل تکنیکال: شرط ادامه روند صعودی بیت کوین تا تراز ۱۱۲۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اگر بیت کوین موفق شود سطح مقاومت ۱۰۸۰۰ دلار را رو به بالا بشکند خواهد توانست روند صعودی خود تا تراز ۱۱۲۰۰ دلار را آغاز کند.پس از نوسانات اخیر، بیت کوین تلاش می کند تا بار دیگر روند صعودی تازه ای را آغاز نماید. این ارز دیجیتال پیشرو مقاومت سطح ۱۰۵۵۰ دلاری را شکست و به نظر می رسد گاوها قیمت بالای ۱۱ هزار دلار را هدف قرار داده اند.Bitcoin بالاتر از سطح حمایتی ۱۰ هزار دلاری باقی مانده و روند بهبود مناسبی را آغاز کرده است. قیمت این رمزارز در حال حاضر بالاتر از مقاومت ۱۰۵۵۰ دلاری و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره ای (بازه های ۴ ساعته) قرار دارد. براساس داده های کراکن (Kraken)، در نمودار ۴ ساعته جفت ارز BTC/USD، می توان شکسته شدن روند نزولی بالاتر از تراز ۱۰۶۰۰ دلار را مشاهده کرد. اگر روند همین طور ادامه پیدا کند، افزایش قیمت تازه ای را شاهد خواهیم بود.اگر این جفت ارز بتواند به طور مشخص از سطح مقاومت ۱۰۸۰۰ دلار فراتر رود، ادامه روند صعودی آن محتمل خواهد بود.روند صعودی بیت کوینطی هفته گذشته، BTC بالاتر از سطح ۱۰۱۰۰ دلار و در برابر دلار آمریکا با حمایت خریداران روبرو شد. قیمت خرید بیت کوین تا حد خوبی همچنان بالاتر از سطح ۱۰۲۰۰ دلار قرار دارد و اخیرا یک موج بهبودی ثابت را آغاز کرده است.یک شکست در نزدیکی سطح ۱۰۳۵۰ تا ۱۰۴۰۰ دلار وجود داشت. اما شکست تکنیکال اصلی در نزدیکی منطقه مقاومت ۱۰۵۵۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره ای (بازه های ۴ ساعته) واقع شده بود. علاوه بر این می توان بالاتر از یک خط روند نزولی کلیدی در نزدیکی تراز ۱۰۶۰۰ دلار، یک شکست رو به بالا را مشاهده کرد (در نمودار جفت ارز بیت کوین/دلار در بازه ۴ ساعته).بیت کوین توانست از سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی (Fib retracement)، مربوط به حرکت نزولی از اوج ۱۱۱۹۲ دلاری تا نوسان پایینی در ۱۰۱۴۰ دلار، فراتر رود. این امر راه را برای تحقق صعودهای بعدی این رمزارز بالاتر از سطح ۱۰۷۰۰ دلار باز کرده است.نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین (۴ ساعته)پادشاه رمزارزها اکنون در تلاش است تا یک منطقه مقاومت اساسی در حوالی تراز ۱۰۸۰۰ دلار را بشکند. این مقاومت اساسی در نزدیکی سطح ۶۱.۸ درصد فیبوناچی اصلاحی، مربوط به حرکت نزولی از اوج ۱۱۱۹۲ دلاری تا نوسان پایینی در ۱۰۱۴۰ دلار، قرار گرفته است. شکست موفقیت آمیز این مقاومت و پشتیبانی از سطوح بالاتر از ۱۰۸۰۰ دلار، می تواند به افزایش قیمت های بعدی منجر شود.سطح مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی تراز ۱۱۲۰۰ دلار واقع شده است و بالاتر از آن تراز ۱۱۵۰۰ دلاری است که احتمالاً گاوها در کوتاه مدت در نظر دارند به آن دست یابند.بیت کوین در چه سطحی پشتیبانی می شود؟اگر بیت کوین در گذر از تراز مقاومت ۱۰۸۰۰ یا ۱۱۰۰۰ دلاری دچار مشکل شود، ممکن است به سطوح پایین تر اصلاح شود. سطح حمایت اولیه در نزدیکی تراز ۱۰،۶۵۰ دلار قرار دارد.سطح حمایت اصلی پایین تر از قیمت فعلی در نزدیکی تراز ۱۰،۵۵۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره ای (بازه های ۴ ساعته) واقع شده است. نزدیک شدن به سطح حمایتی ۱۰۵۵۰ تا ۱۰۵۰۰ دلاری ممکن است مسیر را برای یک افت پایدار هموار سازد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل تکنیکال: شرط ادامه روند صعودی بیت کوین تا تراز ۱۱۲۰۰ دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون