روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " برنامه سامسونگ برای استفاده از بلاکچین و ایجاد شفافیت در صنعت داروسازی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ منتشر شد.

برنامه سامسونگ برای استفاده از بلاکچین و ایجاد شفافیت در صنعت داروسازی

[…]

نوشته برنامه سامسونگ برای استفاده از بلاکچین و ایجاد شفافیت در صنعت داروسازی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شرکت سامسونگ (Samsung) در نظر دارد به منظور ایجاد شفافیت در صنعت داروسازی از فناوری بلاکچین و برنامه های آزمایشی جدید بهره گیری کند.صنعت بلاکچین همچنان توجه صنعت داروسازی و دست اندرکاران حوزه سلامت را به خود جلب می کند. سامسونگ اس دی اس (Samsung SDS) یک سری پروژه های آزمایشی را به منظور سنجش مدیریت توزیع دارو مبتنی بر بلاکچین در ماه نوامبر آغاز خواهد کرد. هدف این آزمایش ها تضمین شفافیت در روند ردیابی محصولات دارویی است.به گفته یانکوپ (Yankup)، مدیر بخش IT سامسونگ از برنامه های آزمایشی موسوم به “فناوری نوآور برای ردیابی سابقه توزیع دارو” در جلسه لجستیک زنجیره سرد بیوفارما (BioPharma) در سئول کره جنوبی رونمایی کرده است.مقامات سامسونگ SDS همچنین بیان کرده اند که آنها چندین درخواست مشارکت برای آزمایش پروژه های مرتبط با شرکت های دارویی، توزیع کنندگان و حتی مؤسسات پزشکی در کره جنوبی دریافت کرده اند.لی یون یانگ (Lee Eun young)، محقق ارشد سامسونگ SDS، با بیان اینکه این پروژه های آزمایشی بین سه تا شش ماه دوام می آورند، اظهار داشت:“با استفاده از این سرویس، می توان نسبت به مدیریت تاریخچه هر محصول، ردگیری زنده تاریخچه توزیع و ایجاد توابع گزارش خودکار اقدام کرد و ضمن رعایت مقررات، نوآوری را در کسب و کارها بکار گرفت.”در مراسم رونمایی از این برنامه، نماینده شعبه فناوری اطلاعات سامسونگ اعلام کرد که این پروژه های آزمایشی از یک سرویس ردگیری درجه حرارت متصل به اینترنت اشیا (IoT) استفاده خواهد کرد که به همراه مدیریت خودکار تاریخچه ورود و خروج محصولات اجرایی خواهد شد. این گزینه “برای به حداقل رساندن ورودی دستی داده ها”، تأیید محصولات مرجوعی و گردآوری داده ها با پشتیبانی یک پایگاه داده امن ایجاد شده است.در صورت موفقیت، این سیستم پس از تصویب مقررات داخلی و خارجی در ژوئن سال آینده تجاری سازی خواهد شد. لی به رسانه های محلی گفت:“انتظار می رود ارزش بلاکچین در صنعت بهداشت و درمان از ۱۷۶.۸۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ به ۵.۶۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۵ افزایش یابد و انتظار می رود تا سال ۲۰۲۵ بالغ بر ۵۵ درصد از سروی های بهداشتی برای اهداف تجاری خود از بلاکچین استفاده کنند.”دئگو (Daegu)، چهارمین شهر بزرگ کره جنوبی، به تازگی از برنامه خود برای اختصاص بیش از ۶ میلیون دلار به فناوری بلاکچین و آموزش هوش مصنوعی خبر داده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " برنامه سامسونگ برای استفاده از بلاکچین و ایجاد شفافیت در صنعت داروسازی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون