روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارزش کل قفل شده صرافی یونی سواپ (uniswap) از مرز 2 میلیارد دلار گذشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ منتشر شد.

ارزش کل قفل شده صرافی یونی سواپ (uniswap) از مرز 2 میلیارد دلار گذشت

[…]

نوشته ارزش کل قفل شده صرافی یونی سواپ (Uniswap) از مرز ۲ میلیارد دلار گذشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بر اساس اطلاعات دیفای پالس (DeFi Puls) ارزش کل قفل شده یونی سواپ (Uniswap)، پروتکل رتبه اول دیفای، از مرز ۲ میلیارد دلار گذشته و اینگونه به اولین پروتکل دیفای که به این رکورد دست یافته تبدیل شده است.یونی سواپ (Uniswap)، صرافی ارز دیجیتال غیر حضانتی برتر، تبدیل به اولین پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) شده است که ارزش کل قفل شده در آن از مرز ۲ میلیارد دلار (TVL) عبور می کند.براساس داده های دیفای پالس (DeFi Pulse)، ارزش کل دارایی های قفل شده در این پروتکل در زمان نوشتن این خبر ۲.۰۳ میلیارد دلار است. اتریوم (ETH)، تتر (USDT) و رپد بیت کوین (WBTC) از نظر نقدینگی سه رمز ارز برتر یونی سواپ هستند.پروتکل یونی سواپ رتبه اول دیفای – دیفای پالسسلطه پروتکل یونی سواپ، در میان سایر پروتکل های دیفای، حدود ۱۸ درصد است. با ادامه روند کشت سود، TVL ترکیبی تمام پروتکل ها به بیش از ۱۱ میلیارد دلار رسیده است.پروتکل وام غیرمتمرکز میکر (MakerDAO) راه چندانی برای رسیدن به ارزش قفل شده ۲ میلیارد دلاری پیش روی خود ندارد. مجموع سپرده های سازنده استیبل کوین (DAI)، به رقم ۱.۹۵ میلیارد دلار رسیده است. آوه (Aave) با ۱.۵۴ میلیارد دلار TVL در رتبه بعدی قرار دارد.به گفته بلاک ریسرچ (The Block Research)، در حالی که TVL به یک کلید واژه در فضای دیفای تبدیل شده است، اما برای بررسی فعالیت دیفای، معیار ایده آلی نیست. شاخص مالی باز (Open Finance Index) بلاک که پارامترهای خاص مانند حجم مبادلات غیرمتمرکز را در نظر می گیرد، تصویر بهتری از این بخش ارائه می دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارزش کل قفل شده صرافی یونی سواپ (uniswap) از مرز 2 میلیارد دلار گذشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون