روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " امکان ادامه حرکت صعودی اتریوم تا تراز ۳۷۵ دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ منتشر شد.

امکان ادامه حرکت صعودی اتریوم تا تراز ۳۷۵ دلار

[…]

نوشته امکان ادامه حرکت صعودی اتریوم تا تراز ۳۷۵ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آمادگی اتریوم برای حرکت به ترازهای بالاتراتریوم به آرامی در حال حرکت به یک ناحیه مثبت واقع در بالای تراز مقاومت ۳۵۰ دلار است. برای ادامه این حرکت صعودی این آلت کوین شاخص باید مقاومت های ۳۶۲ و ۳۶۵ دلاری را بشکند.برای حرکت به این ناحیه مثبت، اتریوم بالاتر از سطوح مقاومت ۳۵۰ و ۳۵۵ دلاری معامله شده است. به نظر می رسد قیمت در حال شکل دادن یک سطح حمایتی بالاتر از ۳۵۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره ای (بازه یک ساعته) است. همچنین در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار یک کانال صعودی کلیدی در نزدیکی تراز ۳۵۲ دلار وجود دارد که از آن پشتیبانی می کند.در صورت شکسته شدن سطوح مقاومت ۳۶۲ و ۳۶۵ دلاری، احتمالا روند صعودی ادامه دار خواهد بود.اتریوم پس از عبور از تراز مقاومت ۳۳۵ دلار، روند صعودی خود را تا مقاومت ۳۵۰ دلاری و بالاتر از آن ادامه داد. قیمت اتریوم بالاتر از سطح مقاومت ۳۵۰ دلاری و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره ای قرار گرفت تا اینگونه شرایط برای حرکت به یک منطقه مثبت فراهم شود.دستیابی به سطح ۳۶۰ دلار ممکن است، اما به نظر می رسد اتریوم با سطوح مقاومتی همچون ۳۶۲ و ۳۶۵ دلار رو به رو باشد. اخیراً قیمت این رمزارز در حدود ۳۵۰ دلار ثابت مانده بود. در این دوره پایین ترین نرخ نوسان در تراز ۳۴۸ دلار و بالاترین سطح آن در حدود ۳۶۰ دلار واقع شده است.پشتیبانی اولیه در سطوح پایینی نزدیک به سطح ۳۵۸ دلار یا تراز ۲۳.۶ درصد فیبوناچی اصلاحی، مربوط به نوسان پایین ۳۴۸ دلاری تا اوج ۳۶۰ دلاری، قرار دارد. به نظر می رسد که یک کانال صعودی اصلی با پشتیبانی نزدیک به تراز ۳۵۲ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز اتریوم/دلار تشکیل شده است.توقف قیمت اتریوم بالاتر از تراز ۳۵۰ دلارپشتیبانی کانال در نزدیکی تراز ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی، مربوط به نوسان پایین ۳۴۸ دلاری تا اوج ۳۶۰ دلاری، واقع شده است. به نظر می رسد که یک الگوی شکست رو به بیرون در نزدیکی سطح مقاومت ۳۶۲ دلار در حال شکل گیری است.عبور از مقاومت های ۳۶۲ و ۳۶۵ دلاری ممکن است درهای بیشتری را برای افزایش قیمت باز کند. مقاومت کلیدی بعدی در نزدیکی سطح ۳۷۵ دلار قرار دارد، احتمالا بالاتر از این تراز گاوها تلاش خواهند کرد سطح مقاومت بعدی در تراز ۴۰۰ دلار را هدف قرار دهند.سطوح پایینی در اتریوماگر اتریوم نتواند از سطح مقاومت ۳۶۲ و ۳۶۵ دلار بگذرد، خطر شکست وجود دارد. در چنین شرایطی اولین پشتیبانی کلیدی در تراز ۳۵۲ دلار قرار دارد.حمایت اصلی در نزدیکی سطح ۳۵۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ دوره ای (بازه های یک ساعته) قرار دارد. بسته شدن قیمت زیر سطح پشتیبانی ۳۵۰ دلاری می تواند به نزول قیمت در کوتاه مدت تا سطح حمایت ۳۳۵ دلار منجر شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " امکان ادامه حرکت صعودی اتریوم تا تراز ۳۷۵ دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون