روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ویلی وو: رفتار بیت کوین متفاوت از بازارهای سنتی خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ منتشر شد.

ویلی وو: رفتار بیت کوین متفاوت از بازارهای سنتی خواهد شد

[…]

نوشته ویلی وو: رفتار بیت کوین متفاوت از بازارهای سنتی خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اثر سرمایه گذاران نهادی بر رفتار بیت کوینبه اعتقاد ویلی وو (Willy Woo)، تحلیلگر مطرح، در آینده نه چندان دور رفتار و عملکرد بیت کوین مستقل از بازارهای سنتی خواهد بود.ویلی وو، تحلیلگر مطرح، اعتقاد دارد که بیت کوین در مسیر جدایی از بازارهای سنتی در حال حرکت است. وی نیروی محرکه این تغییر را نیز بکارگیری و پذیرش بیت کوین معرفی کرده است.ویلی وو باور دارد که رفتار بیت کوین در آینده با توجه به پذیرش ارگانیک آن تعیین خواهد شد، نه سرمایه گذاری های خارجی. در نگاه وی فاندامنتال های پذیرش مهم ترین شاخص های تعیین کننده آینده بیت کوین هستند.ویلی وو، تحلیلگر درون زنجیره ای بازار، باور دارد که حرکت بازار بیت کوین به زودی همبستگی خود با دیگر بازارهای سنتی را از دست خواهد داد، رفتاری که تا کنون برقرار بوده است.ویلی وو در حساب توییتر خود، داده هایی از گلس نود (Glassnode) را به اشتراک گذاشت که روند صعودی پذیرش بیت کوین طی چند ساله گذشته را نشان می دهد.به نظر وی، این بخشی از مجموعه شواهد در حال رشد است که نشان می دهند اکنون بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش طولانی مدت برای تعداد فزاینده ای از هودلرها عمل می کند. به گفته ویلی وو، این امر تأثیر بیشتری بر قیمت بیت کوین خواهد گذاشت تا عملکرد سرمایه گذاران نهادی و نهنگ ها در قبال این رمزارز. این امر به طور قطع عملکرد بیت کوین را از S&P 500 جدا خواهد ساخت.نمودار عملکرد بیت کوین – نمایش قیمت بیت کوین و کاربران منحصربفرد آنپیش بینی وو با همبستگی مشاهده شده بین بازار بیت کوین و سهام، در تضاد است. این امر باعث ایجاد ترس و نگرانی در برخی قسمت ها نسبت به عوامل کلان اقتصادی همچون نرخ بهره، بیکاری و تورم و تأثیری که می توانند بر قیمت این ارز دیجیتال شاخص و کل بازار رمزارز بگذارند، شده است. هرچند سایر بخش های بازار رمزارز تا حد زیادی با بیت کوین متفاوت هستند.هرچند، تمام تحلیگران با وجود این همبستگی موافق نیستند. مکس کیزر (Max Keiser)، بنیانگذار هایزنبرگ کپیتال (Heisenberg Capital)، معتقد است که بیت کوین برعکس بازار سهام با دلار آمریکا همبستگی معکوس دارد. وی به سایرین هشدار داده است که فریب داده های تصادفی را نخورند.نمودارهای زیر همبستگی آشکاری بین سهام و بیت کوین را طی یک دوره پنج ساله نشان می دهند.نمودار ارزش بازار و قیمت بیت کویننمودار شاخص S&P 500 در ۵ سال گذشتهپیشبینی جدایش بیت کوین از بازاربه گفته وو، بیت کوین در حال نزدیک شدن به مرحله ای از چرخه زندگی خود است، که شاخصی تحت عنوان “پذیرش داخلی”، اثرگذاری بیشتری نسبت به سرمایه گذاری های منابع خارجی بر تحرکات بازار آن خواهد داشت. وی در توضیح معنای “پذیرش داخلی”، در توئیتی نوشت:“این پذیرش از رشد طبیعی طولانی مدت هودلرها نشأت می گیرد. برخلاف صندوق های پوشش ریسک و نهنگ های معامله گر که متناسب با سیاست های خود سرمایه را به داخل و خارج از بیت کوین منتقل می کنند.”نظر وو این است که سرمایه گذاران سنتی با بیت کوین به عنوان یک ذخیره دارایی رفتار می کنند و نتیجه ناخواسته این رویکرد ایجاد همبستگی است. این موضع گیری جریان اصلی سرمایه گذاری نسبت به پادشاه رمزارزها، با شرایط توصیف شده توسط رابرت هکت (Robert Hackett)، رئیس مالی فورچون برین استورم (Fortune Brainstorm)، در ژوئن ۲۰۲۰ در توافق است.با این حال، به گفته وو، پذیرش کاربران اولین ارز دیجیتال از حد معینی عبور کرده است. به گفته وی این موضوع به شکلی موثر از اهمیت سرمایه گذاران نهادی، به عنوان عاملی بنیادین در تعیین قیمت بیت کوین، خواهد کاست.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ویلی وو: رفتار بیت کوین متفاوت از بازارهای سنتی خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون