روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال ریزش قیمت بیت کوین به دنبال ابتلای ترامپ به ویروس کرونا از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ منتشر شد.

احتمال ریزش قیمت بیت کوین به دنبال ابتلای ترامپ به ویروس کرونا

[…]

نوشته احتمال ریزش قیمت بیت کوین به دنبال ابتلای ترامپ به ویروس کرونا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نزول بیت کوین به دنبال ابتلای ترامپ به کروناتنها چند ساعت پس از اعلام ابتلای دونالد ترامپ (Donald Trump) به کویید ۱۹ یا ویروس کرونا با ریزش قیمت بیت کوین روبرو شدیم و احتمال می رود که این روند همچنان ادامه داشته باشد.چند ساعت پیش، ترامپ رسما اعلام کرد به ویروس کرونا مبتلا شده است. همین امر بازارهای سهام را تحت تاثیر قرار داد. از طرف دیگر، بازارهای رمزارزها مخصوصا بیت کوین نیز همین روند را دنبال کردند و در حال حاضر روند نزولی را تجربه می کنند. در چنین شرایطی احتمال ریزش قیمت بیت کوین همچنان وجود دارد.به نظر می رسد یکی از نزدیکترین دستیاران دونالد ترامپ سبب انتقال ویروس کرونا به وی شده است. ترامپ این خبر را در توییت خود بیان کرد.پیش از این بازارهای سهام جهانی در یک ریزش سنگین به این موضوع واکنش نشان داده اند و به نظر می رسد که بازارهای رمزارز نیز در زمان نگارش این مطلب روندی نزولی را دنبال می کنند.براساس گزارش Tradingview.com، بعد از انتشار خبر مبتلا شدن ترامپ، قیمت بیت کوین از ۱۰۶۶۰ دلار به ۱۰۳۹۰ کاهش یافته است. این ارز دیجیتال کاهش قیمت ۲.۵ درصدی را تجربه کرده است. با این حال، خبر ماجرای بیتمکس نیز در کاهش هر چه بیشتر قیمت پادشاه رمز ارزها بی تأثیر نبوده است.احتمال ریزش قیمت بیت کویندر زمان نگارش این مقاله، بهبودی جزئی تا سطح ۱۰،۴۷۰ دلار مشاهده شده که این دارایی را به سطح حمایت هفتگی بازگردانده است.با نگاه به نمای طولانی مدت، بیت کوین هنوز در محدوده کانال خود قرار دارد و واکنش خرس های بازار به این اخبار تنها یک محرک زودگذر بر قیمت این رمزارز بوده است.فارمر بلونتز (Farmer Bluntz)، تریدر رمزارزها، اظهار داشت که بیت کوین دیگر با طلا همبستگی ندارد، بلکه بیشتر به بازار سهام وابسته است. چرا که در پی منتشر شدن خبر ابتلای ترامپ به ویروس کرونا ، قیمت طلا بیش از یک درصد افزایش یافت.مخالفان بیت کوین و بازار رمز ارزها همچون نوریل روبینی (Nouriel Roubini)، از وضعیت کنونی بازار رمز ارزها خوشحال شده اند.مخالفان همیشه وجود خواهند داشت، اما واقعیت این موضوع را نشان می دهد که بیت کوین هنوز در یک روند صعودی شش ماهه قرار دارد و از ابتدای سال جاری ۴۵ درصد رشد را تجربه کرده است. اگر روند نزولی ادامه پیدا کند، سطح حمایتی بعدی ۱۰۲۰۰ دلار خواهد بود و سطح حمایتی بعد از آن، در کانال ۹ هزار دلار قرار دارد.بازارهای رمزنگاریبه طور طبیعی، بقیه جنجال ها به دنبال افت مختصر بیت کوین رخ داد و از زمان انتشار این اخبار در چند ساعت گذشته، ارزش کل بازار ۸ درصد کاهش یافته است.اتریوم با سقوط مجدد به ۳۴۵ دلار حدود ۵ درصد افت کرده است، اما همچنان در کانال جانبی قرار دارد که طی دو هفته گذشته شکل گرفته است.در حال حاضر توکن های دیفای (DeFi) همچون یرن فایننس (YFI)، سنتیتکس (SNX)، یوما (UMA)، بند (BAND)، کایبر نتورک (KNC)، سولانا (SOL)، سوشی (SUSHI) و کامپاند (COMP) بیشترین افت در ۲۴ ساعت گذشته را تجربه کرده اند. شایان ذکر است که افت تمامی توکن های دیفای یاد شده دو رقمی بوده است.با توجه به شرایط کنونی احتمال ریزش بیشتر قیمت بیت کوین همچنان وجود دارد، ولی همانطور که بارها این وقایع رخ داده، این نیز یک روز عادی دیگر در فضای کریپتو است و اوضاع بازار رمزارزها به حالت عادی باز خواهد گشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احتمال ریزش قیمت بیت کوین به دنبال ابتلای ترامپ به ویروس کرونا از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون