روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بیت کوین ؛ قیمت بزودی به سمت سطوح بالاتر حرکت خواهد کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ منتشر شد.

تحلیل بیت کوین ؛ قیمت بزودی به سمت سطوح بالاتر حرکت خواهد کرد

[…]

نوشته تحلیل بیت کوین ؛ قیمت بزودی به سمت سطوح بالاتر حرکت خواهد کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین به تراز ۱۰۹۰۰ دلاری واکنش نشان داده و پس از آن به شدت افت کرد، تحلیل ها حاکی از آن است که این احتمال وجود دارد که اصلاح قیمت به پایان خود رسیده باشد و بیت کوین به زودی حرکت خود را به سمت سطوح بالاتر آغاز نماید.مشاهده آخرین تحلیل هاخرید و فروش بیت کوینواکنش بیت کوینروز گذشته قیمت بیت کوین به اوج مقطعی ۱۰۹۲۰ دلار رسید و یک سقف دو قلو را ایجاد کرد. این “های” یا اوج قیمتی در محدوده ۰.۷۸۶ فیبوی کاهش قبلی ایجاد شد که آن را به یک سطح معکوس تبدیل میکند.پس از ایجاد واگرایی نزولی در شاخص قدرت نسبی RSI و شاخص مکدی (MACD)، قیمت به شدت افت کرده و به کف ۱۰۳۸۵ دلار رسید. از آن زمان تاکنون، بیت کوین کمی از شدت نزول عقب نشینی کرده و در حال حاضر نزدیک به تراز ۱۰۴۴۰ دلار معامله میشود.نمودار کوتاه مدت ۲ ساعته نشان میدهد که پس از این کاهش، قیمت به سطح ۰.۶۱۸ فیبوی حرکت صعودی قبلی رسیده و بین سطح ۰.۶۱۸ تا ۰.۷۸۶ فیبوناچی با قیمتی حدود ۱۰۳۱۰ تا ۱۰۴۴۰ دلار معامله میشود.علیرغم این کاهش، دو علامت صعودی در تحلیل حرکت بیت کوین وجود دارد:شاخص RSI واگرایی صعودی ایجاد کرده است.حجم معاملات در هنگام کاهش دوم بطور قابل توجهی کمتر شده است.اینها سیگنال هایی است که نشان میدهد قیمت احتمالاً کاهش خود را به اتمام رسانده و به زودی صعود خواهد کرد.موج شماریبا وجود کاهش قیمت، حرکت فعلی بیشتر شبیه به پایان یک حرکت اصلاحی است تا شروع یک روند نزولی دیگر. ممکن است که این حرکت انتهای موج ۲ باشد (که در تصویر فوق با رنگ آبی نشان داده شده است).گفتنی است که این حرکت در داخل یک ساختار A-B-C (رنگ قرمز) رخ داده است. در این الگوی خاص، امواج A:C دارای نسبت ۱:۱.۶۱ میباشند که در چنین اصلاحاتی بسیار رایج است.کاهش حجم معاملات نیز از این اتفاق پشتیبانی میکند. اگر موج شماری انجام شده صحیح باشد، قیمت به زودی به سمت سطوح بالا حرکت میکند.از دیدگاه بلندمدت، بنظر میرسد بیت کوین در تاریخ ۹ سپتامبر (رنگ نارنجی) حرکت صعودی خود را آغاز کرده است. به نظر میرسد که امواج ۱ و ۲ را قبلاً تکمیل کرده است و در حال حاضر در موج سوم قرار گرفته است.در داخل موج ۳، قیمت موج های فرعی ۱-۲ (آبی) را به اتمام رسانده است و به زودی موج فرعی ۳ را شروع میکند که هدف اولیه آن بین سطوح ۱۱۹۸۵ تا ۱۲۳۱۴ دلار خواهد بود.نتیجه اینکه، ممکن است که بیت کوین اصلاح قیمت خود را به پایان رسانده و به تدریج حرکت به سمت بالا را شروع کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بیت کوین ؛ قیمت بزودی به سمت سطوح بالاتر حرکت خواهد کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون