روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بایننس کوین : احتمال افت قیمت bnb پیش از رسیدن به تراز ۳۰ دلاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ منتشر شد.

تحلیل بایننس کوین : احتمال افت قیمت bnb پیش از رسیدن به تراز ۳۰ دلاری

[…]

نوشته تحلیل بایننس کوین : احتمال افت قیمت BNB پیش از رسیدن به تراز ۳۰ دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند تغییرات قیمتی بایننس کوینقیمت بایننس کوین یا همان بی ان بی (BNB) از روز چهارشنبه (۳۰ سپتامبر) دچار افت شده و با اینکه احتمال دارد در کوتاه مدت یک روند صعودی را تجربه کند، وضعیت آن در بلندمدت نامعلوم است.مشاهده آخرین تحلیل هاخرید و فروش بیت کویننمودار عملکرد قیمت بایننس کوین – یک ماههدر مورخ ۱۴ سپتامبر، قیمت بی ان بی به اوج ۳۳.۳۵ دلاری خود رسید. این روند قیمت یک کندل دوجی ایجاد کرده و به دنبال آن یک ریزش قیمتی را تجربه کرده و به کف خود رسیده است.افت قیمت بایننس کوین تا مورخ ۲۲ سپتامبر و رسیدن به رقم ۲۲.۲۲ دلار ادامه داشته و در نهایت قیمت آن روی تراز ۲۲.۵۰ دلار شناور ماند. قیمت نهایتاً در روز چهارشنبه (۳۰ سپتامبر)، به سطح ۰.۶۱۸ فیبو رسیده و بعد از یک اصلاح قیمت، نزول دیگری را تجربه نمود.شاخص های فنی خنثی می باشند. شاخص قدرت نسبی RSI ترید بالای ۵۰ را نمایش داده ولی در حال نزول است. به نظر می رسد که شاخص اسیلاتور تصادفی (Stochastic oscillator) در حرکت صعودی خود ناموفق بوده و با شکست مواجه شده است.نمودار تحلیل قیمت بایننس کوینمعامله گری نموداری از روند حرکت بایننس کوین در توئیتر خود منتشر کرد که مطابق آن قیمت پس از شکست تراز مقاومتی تا ۱۲% افزایش داشته است.بررسی نمودار ۶ ساعته نشان دهنده تداوم بازار نزولی است. شاخص های RSI و مکدی (MACD) نیز گویای همین موضوع است.هنگام نگارش این تحلیل، بی ان بی در سطح ۰.۵ فیبو خرید و فروش می شده است. به نظر می رسد که بی ان بی به زودی کف قیمت خود را تجربه کرده و دوباره سیر صعودی خواهد داشت.با این که شاخص RSI نشان دهنده حرکت صعودی است، اما هیچ گونه علائمی که نمایانگر تغییر روند نزولی بازار باشد، وجود ندارد.موج شماریموج شماری نمودار قیمت بایننس کوین – یک ماههطبق موج شماری که با خطوط نارنجی در نمودار فوق مشخص شده اند، قیمت بی ان بی یک سیر اصلاحی A-B-C با کف قیمتی در تاریخ ۲۱ سپتامبر داشته و با یک تغییر قیمت، روند صعودی خود را کامل کرده و وارد مرحله جدیدی برای ایجاد یک الگوی A-B-C شده است (خطوط قرمز).اینکه این افزایش قیمت بخشی از موج بزرگ A بوده یا اینکه گامی به سوی روند صعودی است، هنوز مشخص نمی باشد.به نظر می رسد که این اصلاح قیمت در تراز ۲۴ دلار به پایان برسد . اگر چنین اتفاقی رخ ندهد و روند کاهش قیمت ادامه یابد، احتمال افزایش قیمت بی ان بی بعید خواهد بود. همچنین اگر قیمت بایننس کوین به زیر تراز ۲۲.۱۰ دلار نفوذ کند، امکان بازگشت قیمت این ارز به کلی از بین خواهد رفت.نتیجه اینکه، بی ان بی (BNB) برای جلوگیری از شکست باید موقعیت خود را در کف قیمت ۲۴ دلار حفظ نماید تا بتواند روند صعودی خود را از سر گیرد. مسیر حرکتی قیمت بی ان بی در بلندمدت نیز نامعین می باشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بایننس کوین : احتمال افت قیمت bnb پیش از رسیدن به تراز ۳۰ دلاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون