روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مدیرعامل میکرواستراتژی: سرمایه گذاری روی بیت کوین را به طلا ترجیح می‌دهم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ منتشر شد.

مدیرعامل میکرواستراتژی: سرمایه گذاری روی بیت کوین را به طلا ترجیح می‌دهم

[…]

نوشته مدیرعامل میکرواستراتژی: سرمایه گذاری روی بیت کوین را به طلا ترجیح می دهم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاری روی بیت کوین را به طلا ترجیح می دهممایکل سیلر (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت هوش تجاری و سرمایه گذاری میکرواستراتژی، بیت کوین را “یک دارایی بکر خارق العاده” میداند. سیلر طی مصاحبه ای در روز گذشته، بار دیگر ذهنیت خود را پیرامون معامله گران بیت کوین اینگونه بیان کرد:من تریدر نیستم. من واقعاً تریدرها را درک نمیکنم و برای آنها احترامی قائل نیستم.سیلر در ادامه توضیح داد که او از استراتژی سرمایه گذاری وارن بافت، مدیرعامل شرکت برکشایر هاتاوی (Berkshire Hathaway) پیروی میکند و این استراتژی مستلزم خرید دارایی و نگهداری آنها برای مدت زمان طولانی است.چرا مدیرعامل میکرواستراتژی به سراغ طلا نرفت؟مایکل سیلر (Michael Saylor) ، مدیرعامل شرکت میکرواستراتژیبراساس گزارشات پیشین، میکرواستراتژی با انتخاب بیت کوین به عنوان دارایی ذحیره خود، اقدام خارق العاده ای انجام داد. این شرکت در حال حاضر چیزی بالغ بر ۴۲۵ میلیون دلار بیت کوین در اختیار دارد.بزرگترین شرکت هوش تجاری جهان در ابتدا به دنبال سرمایه گذاری بر روی طلا بود، اما مدیران این شرکت تصمیم گرفتند که به نسخه دیجیتالی خود پایبند باشد و سرمایه گذاری روی بیت کوین را به جای طلا ترجیح دادند.سیلر توضیح می دهد که بیت کوین “یک سرمایه بی نهایت سخت و قدرتمند” است و اگر انگیزه کافی وجود داشته باشد این سرمایه میتواند توسط هر انسانی تولید شود.وی خاطرنشان می کند که در واقع هیچ مقدار سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین نمی تواند کوین بیشتری برای شما مهیا کند:نکته کلیدی این است که اگر من یک صد میلیارد دلار در استخراج طلا سرمایه گذاری کنم میتوانم طلای بیشتری بدست آورم. اما اگر صد میلیارد دلار برای استخراج بیت کوین سرمایه گذاری کنم، نسبت به این سرمایه گذاری بیت کوین بیشتری نصیب من نمیشود و من فقط امنیت بیشتری برای شبکه ایجاد خواهم کرد.استقبال گرم کارکنانشایان ذکر است که سیلر بزرگترین سهام دار شرکت میکرواستراتژی است که ۷۲% اختیارات این مجموعه را در کنترل دارد.سیلر در مورد واکنش کارمندان شرکتش به تصمیم خود مبنی بر سرمایه گذاری روی بیت کوین اظهار داشت که آنها از این اقدام مترقی بسیار هیجان زده هستند. او افزود:شرکت ما پر از دوستداران فنآوری است و بیت کوین نیز طلای دیجیتال است. همانگونه که گوشی اپل به دوربین شما و فیسبوک به آلبوم عکس شما و گوگل به کتابخانه شما تبدیل شده است، این موضوع به کم اهمیت شدن نگهداری طلا اشاره دارد. بنابراین، واقعاً جالب است که در این راستا قدمی بر دارید که یک میلیون برابر بهتر از عملکرد شما در گذشته باشد.منبع: u.today

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیرعامل میکرواستراتژی: سرمایه گذاری روی بیت کوین را به طلا ترجیح می‌دهم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون