روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رویداد بیتمکس معاملات پیگیرگریز مونرو و زی کش را به بالاترین سطح خود رساند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ منتشر شد.

رویداد بیتمکس معاملات پیگیرگریز مونرو و زی کش را به بالاترین سطح خود رساند

[…]

نوشته رویداد بیتمکس معاملات پیگیرگریز مونرو و زی کش را به بالاترین سطح خود رساند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش تبادلات مونرو و زی کشسطح معاملات رمزارزهای پیگیرگریز (Privacy Coin)، زی کش (ZEC) و مونرو (XMR) دوباره رو به افزایش گذاشته است و بر همین منوال معاملات محافظت شده این دو رمز ارز به سطح جدیدی رسیده است.مونرو، محبوب ترین رمزارز پیگیرگریز، از نظر تعداد معاملات روزانه، بالاترین رکود تاریخی خود را ثبت کرده است. مونرو در حالی این رکورد را از خود به جای گذاشته است که در ماه سپتامبر بیانیه قابل توجهی در ارتباط با آن منتشر شد. این بیانیه باعث شده است تا رویکردها در قبال رمزارزهای پیگیرگریز به کلی تغییر کند.در اوایل ماه اکتبر، جامعه رمزارز مونرو متوجه رشد چشمگیر فعالیت ها و تراکنش های روزانه درون زنجیره ای این رمزارز شدند. تعداد این معاملات از مقدار ثبت شده در ابتدای ماه میلادی گذشته (۱ سپتامبر)، پیشی گرفته بود.نمودار تاریخچه معاملات مونروچهارشنبه گذشته (۱ اکتبر)، کاربران مونرو ۱۷۴۳۰ معامله را پردازش کرده اند. یک سال پیش، تعداد تراکنش های پردازش شده این رمزارز کمتر از ۵۰۰۰ عدد بود. جالب است که اوج فعالیت های قبلی با رویدادهای مهم شبکه بیت کوین همزمان شده، برای مثال رویدادی همچون سومین هاوینگ شبکه BTC که طی آن میزان پاداش ماینرها نصف شده بود یا فروش پایین تر از قیمت بیت کوین های ماین شده توسط استخراج کنندگان.بنابراین، در برخی از مواقع، می توان رکوردهای جدید را به اتفاقات اخیر همچون حمله مراجع قانونی در قبال صرافی بیتمکس (BitMEX) نسبت داد. براساس آخرین گزارشات، اقدام حقوقی کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) علیه بازار رمز ارزها را دلیل اصلی برداشت های گسترده بیت کوین از صرافی های متمرکز قلمداد کرد.در اولین ساعات پس از اعلام نظر CFTC در مورد صرافی ارز دیجیتال بیتمکس، کاربران بیش از ۰.۵ میلیارد دلار بیت کوین از صرافی های بایننس (Binance)، جمینی (Gimini) و بیتمکس برداشت کردند.روند در حال تکامل رمزارزهای پیگیرگریزلازم به ذکر است که در پنجشنبه گذشته (۲ اکتبر) زی کش (Zcash)، یکی دیگر از کوین های پیگیرگریز نیز بالاترین میزان معاملات روزانه خود را شاهد بوده است. آریستارخوس (Aristarchus) از علاقه مندان ناشناس ZEC اسکریپتی را برای ردیابی آمار کامل گره ها توسعه داد و یک نمودار سنبله ای شگفت انگیز را شناسایی کرد.معاملات محافظت شده برای مبهم کردن داده های مهم معاملاتی خود، به عنوان مثال، مقدار زی کش منتقل شده، بازه زمانی و مهمتر از همه آدرس فرستنده و گیرنده طراحی شده اند. پذیرش این امر به دنبال هاردفورک هارت وود این رمزارز (Heartwood) که در ۱۶ ژوئیه اجرایی شد، افزایش یافت.همچنین، به تازگی مقامات قانون گذار اداره خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS)، با برداشت و ارسال زی کش به آدرس های محافظت شده در صرافی رمزارز جمینی موافقت کرده اند. این موافقت شگفت آور دو هفته پس از انتشار اوراق سفید یا وایت پیپر “نظارتی” توسط پرکینز کوئی، از شرکای مونرو، صورت گرفت.در این سند تأکید شده است که برای رسیدگی به دارایی های دیجیتال متمرکز بر ویژگی های حریم خصوصی، محدودیت بیشتری لازم نیست.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رویداد بیتمکس معاملات پیگیرگریز مونرو و زی کش را به بالاترین سطح خود رساند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون