روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمت چین لینک و موانع پیشروی حرکت صعودی این رمزارز از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ منتشر شد.

تحلیل قیمت چین لینک و موانع پیشروی حرکت صعودی این رمزارز

[…]

نوشته تحلیل قیمت چین لینک و موانع پیشروی حرکت صعودی این رمزارز اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمت چین لینکتحلیل ها نشان میدهد چین لینک که یکی از محبوب ترین رمزارزهای اکوسیسم مالی غیرمتمرکز دیفای به شمار میرود، طی روزهای گذشته از کف قیمت خود در ۷.۳ دلار روند صعودی خود را بار دیگر آغاز کرد و این روند صعودی را تا تراز ۱۱ دلار ادامه داد.چین لینک رمزارزی است که طی سال ۲۰۱۹ بیشترین رشد را در میان رمزارزهای برتر بازار تجربه کرده است. این ارز دیجیتال پر طرفدار در سال ۲۰۲۰ نیز رشد قابل توجهی داشته و تا محدوده ۲۰ دلار جهش نموده است. قیمت این رمزارز هم اکنون در محدوده ۹.۵ دلار قرار دارد و در تایم فریم ۴ ساعته، با میانگین متحرک ۱۰۰ در تقابل است.در نمودار ۴ ساعته جفت ارز LINK/USD یک روند اصلی صعودی با مقاومت نزدیک به ۱۰.۴۵ دلار تشکیل شده است. این جفت ارز میتواند در یک حرکت صعودی دیگر به بالاتر از سطح ۱۱ دلار برسد و یا ممکن است تمام سودهای بدست آمده را از بین برده و مجدداً به محدوده ۷.۵ دلار سقوط کند.مشاهده آخرین تحلیل هاخرید و فروش چین لینکنمودار قیمت چین لینک در تایم فریم ۴ ساعتهدر هفته گذشته، شاهد افزایش شدید قیمت چین لینک (LINK) بوده ایم. چین لینک در این مسیر صعودی با مقاومت های ۸.۵۰ و ۹ دلاری مواجه شد اما قیمت توانست به خوبی از سطح مقاومت های پیش رو عبور کند و شرایط مناسبی را به وجود آورد.اما چینن لینک در حال حاضر مجدداً در یک کانال نزولی قرار گرفته است و روند اصلاحی را پشت سر میگذارد و خروج از این کانال میتواند مسیر بعدی چین لینک را برای معامله گران مشخص کند.شکست کانال به سمت بالا میتواند قیمت را بار دیگر تا مرز ۱۳ دلار افزایش دهد و سپس عملکرد قیمت در این محدوده میتواند روند حرکت بعدی این رمزارز را براب میان مدت مشخص کند.اگر چین لینک نتواند سقف کانال نزولی ایجاد شده را کنار بزند و همچنان زیر میانگین متحرک ۱۰۰ باقی بماند، خطر کاهش شدید قیمت برای این رمزارز به قوت خود باقی میماند.بنظر شما حرکت بعدی چین لینک چگونه خواهد بود.؟

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمت چین لینک و موانع پیشروی حرکت صعودی این رمزارز از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون