روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ۵ رمزارز گمنام که می‌توانند با بازدهی بالا اکوسیستم دیفای را منفجر کنند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ منتشر شد.

۵ رمزارز گمنام که می‌توانند با بازدهی بالا اکوسیستم دیفای را منفجر کنند

[…]

نوشته ۵ رمزارز گمنام که می توانند با بازدهی بالا اکوسیستم دیفای را منفجر کنند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بازدهی بالای رمزارزهای حوزه دیفایتحلیل گر و تریدر حوزه رمزارزها، آقای لارک دیویس (Lark Davis) معتقد است که نسل جدید رمزارزهای متعلق به اکوسیستم دیفای بازدهی سودهای کلانی را برای سرمایه گذاران خود به همراه خواهد داشت.در همین راستا، دویس ۵ رمزارز اکوسیستم دیفای را که بر روی شبکه اتریوم راه اندازی شده اند را مورد بررسی قرار میدهد.رمزارز آکالااولین رمزارز در لیست آقای دیویس آکالا (ACA) است که به گفته وی، به دلیل ارزش پیشنهادی این پلتفرم، شرکت های رمزارزی و دیگر موسسات علاقه وافری به آن پیدا می کنند.“آکالا یک استیبل کوین چند وثیقه ای و غیرمتمرکز برای اکوسیستم پولکادات است که دلار آکالا را تحت کنترل رمز ACA به ارمغان می آورد. این پلتفرم که قابلیت استیکینک را برای علاقمندان فراهم آورده است به کاربران خود اجازه میدهد تا از طریق بلاکچین های متصل به شبکه پولکادات وام دهی نموده و پاداش دریافت کنند.رمزارز اوشنرمزارز اوشن (OCEAN) به توسعه دهندگان خود اجازه میدهد تا برنامه هایی را بسازند که بتوانند از طریق آن داده های عمومی یا خصوصی را به صورت ایمن منتشر، انتقال یا استفاده کنند.اوشن با همکاری بالانسر در حال توسعه بازار خود بوده و لارک دیویس خاطرنشان کرد که از شرکای بزرگ پروتکل اوشن میتوان به شرکت خودروسازی مرسدس بنز آلمان اشاره نمود.رمزارز مانترا دائو“مانترا دائو (Mantra DAO) یک سازمان غیر وابسته و غیرمتمرکز است که دارای ویژگی های بسیار جذابی برای علاقمندان اکوسیستم مالی دیفای می باشد. آنها در حال ساخت پل های زنجیره ای متقابل، سرویس استیکینگ، خدمات اعطا و دریافت وام و ارائه استیبل کوین ها هستند.این دارایی در حال حاضر فعالیت هایی را برای انجام مشارکت با پروتکل های باند (BAND)، کاوا (KAVA)، ترا (LUNA) و کیرا (KEX) در حوزه دیفای انجام داده است.رمزارز ریو دیفایبه گفته دیویس توکن ریو (Rio DeFi) نیز ارائه قابلیت های گوناگونی را به علاقمندان خود نوید میدهد.ریو به کاربران این امکان را میدهد تا با ارزهای فیات و استفاده از کیف پول ریو به راحتی به اکوسیستم دیفای وارد شده و یا از آن خارج شوند. ریو به طور خاص بر روی بخش مالی غیرمتمرکز تمرکز دارد. ریو تلاش میکند تا یک اکوسیستم دیفای روان، سریع و کم هزینه را در پلتفرم پولکادات اجرا کند.رمزارز پولکااستارترلارک دیویس اظهار داشت، پولکااستارتر (Polkastarter) در حال ایجاد یک سیستم مبادله غیرمتمرکز برای استخرها و حراجی های توزیع زنجیره ای متقابل است.پولکااستارتر (POLS) قصد دارد یک پلتفرم مبادله غیرمتمرکز چند زنجیره ای و قابل همکاری داشته باشد. این امر برای اکوسیستم پولکادات بسیار با اهمیت خواهد بود.منبع: dailyhodl

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ۵ رمزارز گمنام که می‌توانند با بازدهی بالا اکوسیستم دیفای را منفجر کنند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون