روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه گذاران بزرگ با سرعت و نسبتی یکسان بیت کوین و طلا خریداری می کنند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ منتشر شد.

سرمایه گذاران بزرگ با سرعت و نسبتی یکسان بیت کوین و طلا خریداری می کنند

[…]

نوشته سرمایه گذاران بزرگ با سرعت و نسبتی یکسان بیت کوین و طلا خریداری می کنند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

به گفته یکی از تریدرهای سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، سرمایه گذاران بزرگ و دارای جیب هایی پر از پول در حال خرید بیت کوین و طلا به عنوان ابزار ذخیره ارزش هستند.جیسون اوربان (Jason Urban)، مدیرعامل دراوبریج لندینگ (DrawBridge Lending)، به عنوان بخشی از مشاهدات خود در مصاحبه با کیتکو نیوز عنوان کرد که اکنون سرمایه گذاران بزرگ به یک نسبت روی طلا و بیت کوین حساب باز می کنند:“من به عنوان کسی که در فضای سرمایه گذاری نهادی فعالیت می کند، بارها دیده ام همان افرادی که طلا و سایر فلزات گرانبها را خریداری می کنند، بیت کوین نیز می خرند. آنها به طور همزمان این کار را انجام می دهند و در چند وقت اخیر حجم سرمایه گذاری یکسانی را نیز به این دو اختصاص داده اند.”افزایش سرمایه گذاری روی بیت کوین طلای دیجیتالبه گفته اوربان، تغییر اوضاع اقتصادی باعث سرمایه گذاری های جدید روی هر دو دارایی شده است. به گفته وی، در بهبوهه نوسانات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا این نوع دارایی های دارای ریسک پایین تر به عنوان اهرمی قدرتمند برای ذخیره ارزش عمل می کنند.“من یک موضع محافظه کارانه اتخاذ می کنم، زیرا آنچه را که در حال حاضر می بینیم واقعاً بی سابقه است و ما هنوز به طور کامل از وضعیت بد عبور نکرده ایم … من عملکرد دارایی های امن سنتی مقاوم در برابر تورم همچون فلزات گرانبهایی نظیر طلا و نقره را دوست دارم، اما گزینه های جدید را نیز دوست دارم، گزینه های دیگری مانند بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال.”همچنین اوربان توضیح داد که چرا بیت کوین و طلا را در رده ای یکسان از دارایی ها طبقه بندی می کند:“من فکر می کنم مهمترین نکته این است که به بیت کوین همچون منبعی ثابت و متناهی شبیه به طلا نگاه کنیم. کمیابی این دو مشابه یکدیگر است، به همین دلیل، هیچ حزب یا دولتی وجود ندارد که بتواند به طور فعال نسبت به کاهش ارزش آن اقدام کند.اما این موضوع در مورد دلار صدق نمی کند. اگر در حساب بانکی خودتان فقط دلار نگهداری کنید، همیشه این ذهنیت را خواهید داشت که با چاپ پول بیشتر توسط دولت تورم بر دارایی شما اثر خواهد گذاشت، اما قطعاً هیچ دولتی نمی تواند طلا یا بیت کوین بیشتری چاپ کند.”به گفته اوربان، در حالی که این دو دارایی شباهت های زیادی با یکدیگر دارند، اما پادشاه رمز ارزها نوسانات قیمت بیشتری را تجربه می کند. با این حال، اوربان ادعا کرده که این ویژگی بیت کوین لزوماً یک مشخصه منفی نیست:“مشخصه ذخیره ارزش [بیت کوین] در دو حالت مختلف عمل می کند. مطمئناً امکان کاهش این شاخص وجود دارد، اما امکان افزایش ارزش آن نیز وجود دارد. بنابراین اگر این تغییرات را بهنجار کنید و فقط به مشخصات سنتی آن دارایی (محدودیت عرضه) توجه کنید، مطمئناً مشابهت های بسیاری با طلا خواهید یافت.نوسانات یکی از ویژگی هایی است که بیت کوین را از طلا متمایز می کند، اما اگر دقیقاً مانند طلا بود، دیگر نیازی نبود طلا و این ارز دیجیتال را به طور همزمان نگهداری کنید.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه گذاران بزرگ با سرعت و نسبتی یکسان بیت کوین و طلا خریداری می کنند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون