روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش نرخ منفی سرمایه گذاری بیت کوین ؛ حرکت به تراز 11 هزار دلاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ منتشر شد.

افزایش نرخ منفی سرمایه گذاری بیت کوین ؛ حرکت به تراز 11 هزار دلاری

[…]

نوشته افزایش نرخ منفی سرمایه گذاری بیت کوین ؛ حرکت به تراز ۱۱ هزار دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کانال تثبیت قیمت فشرده بیت کوینبه عقیده یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال نرخ منفی سرمایه گذاری بیت کوین (Bitcoin) طی روزهای گذشته را می توان نشانه ای مثبت برای صعود قدرتمند آن در روزهای آینده ارزیابی کرد.طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین با ایجاد یک رنج معاملاتی ۵۰ دلاری در تراز ۱۰۵۰۰ دلار، یک دوره تثبیت باورنکردنی و فشرده را تجربه کرده است.این امر باعث شده است تا معامله گران نسبت به جهتگیری بعدی بیت کوین دچار تردید شوند، چون احتمال مشاهده یک حرکت سریع صعودی یا نزولی به یک اندازه خواهد بود. با این حال، این واقعیت که این رمزارز توانسته است علی رغم به گوش رسیدن حجم انبوهی از اخبار منفی همچنان جایگاه خود را حفظ کند خود خبری مثبت است.به اعتقاد یکی از معامله گران رفتار قیمتی Bitcoin طی روزهای گذشته زمینه ساز افزایش قیمت بزرگ آن تا تراز ۱۱۰۰۰ دلار خواهد بود. طی چند روز و هفته گذشته، بیت کوین و کل بازار رمزارزها درگیر معاملات پایاپای از سمت خریداران و فروشندگان شده اند به طوری که هیچ یک از این دو گروه نتوانسته اند روند مشخصی، صعودی یا نزولی، را در بازار اعمال کنند.این امر باعث ایجاد یکی از فشرده ترین کانال های تثبیت قیمت BTC طی ماه های گذشته شده است و این امر می تواند نشان دهنده آن باشد که روند بعدی این ارز دیجیتال بسیار بزرگ خواهد بود.با این حال یکی از تریدرهای BTC اعتقاد دارد که ادامه روند کنونی معاملات باعث خواهد شد تا سرمایه گذاری های انجام شده روی بیت کوین با کاهش بیشتری همراه شود و این روند به سرمایه گذاران ریسک پذیر کمک خواهد کرد تا یک حرکت صعودی بزرگتر را آغاز نمایند.در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین در تراز ۱۰۶۱۷ دلار در حال معامله است. این رمزارز طی دو روز گذشته در این بازه قیمتی در حال مبادله بوده است.پس از اینکه خبر ابتلای دونالد ترامپ (Donald Trump)، رئیس جمهور آمریکا، به ویروس کرونا رسانه ای شد، قیمت بیت کوین به تراز ۱۰۴۰۰ دلار کاهش یافت. درست از زمان اعلام این خبر، کانال تثبیت قیمت این ارز دیجیتال رو به باریک شدن گذاشته است.طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین در بازه قیمتی ۱۰،۵۰۰ تا ۱۰،۵۸۰ دلار معامله شده است. این در حالی است که طی چند ساعت گذشته این محدوده قیمتی محدودتر نیز شده است.کانال تثبیت قیمت فشرده بیت کوینتجزیه و تحلیل: این رویدادها ممکن است باعث نرخ منفی سرمایه گذاری بیت کوین شودیکی از تحلیلگران در حالی که در مورد عملکرد اولین ارز دیجیتال طی روزها و هفته های آینده صحبت می کرد، اظهار داشت که نرخ منفی سرمایه گذاری بیت کوین طی روزهای گذشته را می توان یک نشانه مثبت ارزیابی کرد.وی همچنین توضیح داد که ترس ناشی از مسائل حقوقی بیتمکس (BitMEX)، عدم اطمینان در مورد سلامتی رئیس جمهور آمریکا و کاهش علاقمندی سرمایه گذاران می تواند نرخ سرمایه گذاری را بیش از پیش کاهش دهد.“مسائل حقوقی بیتمکس و مبتلا شدن ترامپ به کرونا، در حال حاضر نرخ سرمایه گذاری را منفی نگه داشته است. اگر این روند ادامه دار شود ممکن است نرخ سرمایه گذاری از این هم کمتر شود و در این صورت این احتمال وجود دارد که در پایان هفته یک جهش مستقیم به تراز ۱۱ هزار دلار را تجربه کنیم.”اگر روند صعودی مطابق با پیش بینی این تحلیلگر رخ دهد، تعداد بالای موقعیت های فروش به عنوان یک نیروی مولد برای بالاتر بردن قیمت عمل خواهد کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش نرخ منفی سرمایه گذاری بیت کوین ؛ حرکت به تراز 11 هزار دلاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون