روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دور جدید توزیع پاداش استیکرهای کاردانو آغاز خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ منتشر شد.

دور جدید توزیع پاداش استیکرهای کاردانو آغاز خواهد شد

[…]

نوشته دور جدید توزیع پاداش استیکرهای کاردانو آغاز خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پاداش استیکرهای کاردانوبنیاد کاردانو (Cardano) طی بیانیه ای اعلام کرد که به زودی دور جدید توزیع پاداش استیکرهای کاردانو (ADA) را آغاز خواهد کرد. بنابراین افرادی که برای استیکینگ این رمزارز اقدام کرده اند تا چند روز آینده پاداش خود را دریافت خواهند کرد.بر اساس بیانیه اخیر توسعه دهندگان نرم افزار اینپوت اوت پوت هنگ کونگ (Input Output Hong Kong)، دوره ۲۲۱ از دوران شلی (Shelley) کاردانو، از نظر توزیع پاداش و مدیریت جامعه، دو پیشرفت را به همراه خواهد داشت.این شرکت هنگ کنگی تایید کرده است که آخرین بخش از پاداش استیکرهای (سهامگذاران) کاردانو آماده ارسال به کیف پول های ایشان می باشد. همچنین بنیاد کاردانو به همه علاقمندان به استیکینگ رمزارز ADA که از صرافی ها به عنوان یک لایه حفاظتی استفاده می کنند توصیه کرد تا امنیت و حریم خصوصی خود را دوباره بررسی نمایند.“اول از همه، دور جدیدی از پاداش های ADA به کیف پول نمایندگان واریز خواهد شد. (اگر هنوز رمزارزهای کاردانو خود را در صرافی نگهداری می کنید، واقعاً باید در این باره تجدید نظر کنید).این جمله ممکن است به آن دسته از کاربران کو کوین (KuCoin) اشاره داشته باشد که قربانی هک ویرانگر اخیر شده اند. هفت روز پیش، در تاریخ ۲۶ سپتامبر، مهاجمان بیش از ۲۵۰ میلیون دلار رمزارز مختلف را به سرقت بردند. این سرقت باعث شد قیمت بیت کوین کاهش یابد و بار دیگر بحث در خصوص معایب عدم تمرکز بالا گیرد.دور جدید توزیع پاداش استیکرهای کاردانوپس از آن، بنیاد کاردانو اعلام کرد که شاخص “D” یا معیار عدم تمرکز این شبکه، باز هم کاهش یافته است. زمانی که دوران شلی کاردانو در اواخر ماه جولای آغاز شد، این شاخص روی عدد ۱ قرار داشت. هنگامی که این شاخص به ۰ برسد، بلاکچین کاردانو کاملاً غیرمتمرکز خواهد شد.بنیاد کاردانو ادعا می کند در دوره ۲۲۱، سطح تمرکززدایی کاردانو به جامعه استیکر این امکان را خواهد داد تا ۳۸ درصد از کل بلوک های تشکیل شده را تحت کنترل خود داشته باشند. بنابراین، کاردانو در دو ماه اول دوره شلی پیشرفت چشمگیری را به نمایش گذاشته است.کاردانو با سازمان ملل متحد همکاری می کندهفته گذشته اخبار بسیار خوبی را برای جامعه رمزارز و بخصوص جامعه جهانی کاردانو به همراه داشت، چرا که پروژه کاتالیست (Project Catalyst) کاردانو با برنامه اهداف رشد پایدار (Sustainable Growth Goals) سازمان ملل متحد وارد یک همکاری دو جانبه شد.تمام توسعه دهنده متن باز می توانند تا قبل از ۱۰ اکتبر، در هکاتونی که توسط پروژه کاتالیست کاردانو برگزار می شود شرکت کنند. راه حل های توسعه یافته توسط متقاضیان شرکت در این برنامه باید با اهداف برنامه سازمان ملل متحدد همسو باشد.پروژه کاتالیست یک طرح ابتکاری، منحصر به فرد و جامعه محور است که وظیفه دارد راه حل های کاردانو (ADA) را در سراسر جهان توسعه داده و ترویج کند. دور دوم جذب سرمایه این پروژه یا Fund2، بودجه ای ۲۵۰ هزار دلاری را برای مفیدترین و انقلابی ترین راه حل ها اختصاص داده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دور جدید توزیع پاداش استیکرهای کاردانو آغاز خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون