روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کاهش ارزش ریپل و بیت کوین کش و خروج از لیست 10 ارز برتر بازار در آینده! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ منتشر شد.

کاهش ارزش ریپل و بیت کوین کش و خروج از لیست 10 ارز برتر بازار در آینده!

[…]

نوشته کاهش ارزش ریپل و بیت کوین کش و خروج از لیست ۱۰ ارز برتر بازار در آینده! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تغییر لیست ۱۰ ارز برتر بازار در آیندهبه گفته یک تحلیلگر و تریدر مشهور در صنعت رمزارز با ظهور موج جدید دارایی های دیجیتال چندین رمزارز بزرگ و شناخته شده همچون ریپل با کاهش ارزش روبرو خواهند شد و جایگاه کنونی خود را از دست خواهند داد.مایکل ون دو پوپه (Michaël van de Poppe) اظهار داشت که فضای کریپتوکارنسی در حال تجربه دو تغییر اساسی است و پیشبینی کرد که روند کنونی باعث خواهد شد تا ترکیب لیست با ارزش ترین رمز ارزها از نظر ارزش بازار به کلی دگرگون شود.“من فکر می کنم که ما شاهد دو مرحله انتقال در حوزه رمزارز هستیم. اولین مرحله، انتقال از بازاری پر از هرج و مرج به ساختاری بالغ و منظم پیرامون بیت کوین و بلاکچین مربوط می شود. دومین مرحله نیز خلاص شدن از ۱۰ کوین بیش از حد ارزشگذاری شده همچون ریپل، لایت کوین و بیت کوین کش، در صدر لیست با ارزش ترین رمزارزها است.”عملکرد تمامی این دارایی ها در سال گذشته ضعیف بوده است.طبق گزارش کوین مارکت کپ، یک سال پیش، ریپل (Ripple) سومین، بیت کوین کش (Bitcoin Cash) پنجمین و لایت کوین ششمین رمزارز از لحاظ ارزش بازار بوده اند. امروز شاهد هستیم که ریپل و بیت کوین کش یک پله سقوط کردند و لایت کوین به دهمین رمز ارز تبدیل شده است.در همین حال، تازه واردانی همچون پولکادات (Polkadot)، چین لینک (Chainlink)، کاردانو (Cardano) و توکن Crypto.com همگی وارد لیست ده رمز ارز برتر شده اند.کاهش ارزش ریپل به دنبال کاهش تمایل کاربراناگر چه پوپه پیش بینی می کند ریپل جایگاه خود به عنوان بزرگترین دارایی دیجیتال را از دست خواهد داد، اما ممکن است این رمزارز در کوتاه مدت عملکردی قدرتمند را از خود نشان دهد. با استناد به داده های شبکه های اجتماعی، تمایل کاربران به سرمایه گذاری یا استفاده از ریپل (XRP) کاهش یافته است و این موضوع می تواند بیانگر آن باشد که در آینده نزدیک یک تغییر روند را برای این رمزارز شاهد خواهیم بود.“ریپل در تاریخ ۵ اکتبر یک افزایش قیمت خفیف ۴.۴ درصدی را تجربه کرده است. هفته گذشته حجم فعالیت های مرتبط با ریپل در شبکه های اجتماعی به کمترین میزان خود در ۶ ماه گذشته رسید و میزان فعالیت آدرس های آن نیز به کمترین میزان خود طی ۵ ماه گذشته رسیده است. مراقب تغییر روند متناسب با این رویدادها باشید.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کاهش ارزش ریپل و بیت کوین کش و خروج از لیست 10 ارز برتر بازار در آینده! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون