روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل تکنیکال بیت کوین ، امکان حرکت قیمت تا تراز 11200 دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ منتشر شد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ، امکان حرکت قیمت تا تراز 11200 دلار

[…]

نوشته تحلیل تکنیکال بیت کوین ، امکان حرکت قیمت تا تراز ۱۱۲۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

حرکت قیمت بیت کوین تا تراز ۱۱۲۰۰ دلارعملکرد قیمتی بیت کوین در یک الگوی خنثی قرار گرفته و به نظر می رسد که در ادامه با یک شکست مقاومتی (Breakout) حرکت قیمت بیت کوین به تراز ۱۱۲۰۰ دلار را شاهد خواهیم بود.موفقیت یا عدم موفقیت بیت کوین در رسیدن به سطح مقاومت ۱۱۲۰۰ دلار، تعیین کننده سیر حرکتی قیمت بیت کوین در بلند مدت خواهد بود.به نظر می رسد که بیت کوین پس از رسیدن به موضع ۱۱۹۸۳ دلار در مورخ ۱۹ سپتامبر، روی سطح ۰.۶۱۸ فیبو مربوط به حرکت نزولی، در یک مثلث هندسی در حال معامله بوده است. در دوره فشار، بیت کوین بسیار نزدیک به خط مقاومت مثلث شکل گرفته معامله می شد.حرکت قیمت بیت کوین به تراز ۱۱۲۰۰ دلارشاخص های فنی سیر صعودی دارند. هم شاخص مقاومت RSI و هم شاخص مکدی (MACD) در حال افزایش هستند – شاخص مقاومت RSI خط ۵۰ را شکسته و شاخص مکدی هم وارد محدوده مثبت شده است.تشکیل خط حمایت صعودی بیت کوینبا نگاهی دقیق تر به نمودار سیر قیمت بالا، می توان خط حمایت صعودی (خط نقطه چین) را مشاهده کرد. علاوه بر این، قیمت بیت کوین به سطح ۰.۷۸۶ فیبو در سیر نزولی کوتاه مدت پیشین خود رسیده است و به نظر می رسد بیش از آنکه این روند نشان دهنده یک اصلاح قیمت افزایشی باشد، سرآغاز یک حرکت صعودی جدید خواهد بود.با توجه به روند افزایشی کند شاخص مکدی، می توان انتظار داشت تا زمانی که بیت کوین بالای خط مقاومت افزایشی معامله شود امکان مشاهده یک شکست مقاومتی وجود داشته باشد.یک شکست مقاومتی می تواند قیمت را تا سطح ۰.۶۱۸ فیبو تراز ۱۱۲۰۰ دلار، که پیشتر اشاره شد، افزایش دهد.نمودار روزانه نشان می دهد که منطقه مقاومت اصلی در تراز ۱۱۲۰۰ دلار، روی خط حمایت قبلی یا همان سطح ۰.۶۱۸ فیبو و خط مقاومت نزولی، واقع شده است.حرکت قیمت بیت کوین به سمت سطح مقاومت ۱۱۲۰۰ دلاربا اینکه به نظر می رسد قیمت در جهت مشخص شده در حال حرکت است، یک شکست مقاومتی یا بازگشت به پایین در این منطقه می تواند عملکرد قیمتی بیت کوین و سیر حرکت آن در آینده را تعیین کند.موج شماریموج شماری عملکرد قیمتی بیت کوین از ۹ سپتامبربه نظر می رسد که بیت کوین یک حرکت صعودی را از تاریخ ۹ سپتامبر (خطوط نارنجی نمودار) آغاز کرده باشد و با در نظر گرفتن چنین سناریویی می توان گفت که هم اکنون در موج سوم خود قرار دارد.در داخل این موج، عملکرد قیمت در موج های فرعی ۱-۲ کامل شده (خطوط آبی) و وارد موج فرعی سوم شده است. این موج فرعی، جایی بین تراز ۱۱۹۸۵ تا ۱۲۳۱۴ دلار را هدف حرکت خود قرار داده است. وقوع یک کاهش قیمت به زیر تراز ۱۰۳۸۰ دلار (خط قرمز) به طور خاص این موج شماری را از اعتبار ساقط خواهد کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل تکنیکال بیت کوین ، امکان حرکت قیمت تا تراز 11200 دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون