روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل ریپل | قیمت در ابتدای مسیر صعودی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ منتشر شد.

تحلیل ریپل | قیمت در ابتدای مسیر صعودی

[…]

نوشته تحلیل ریپل | قیمت در ابتدای مسیر صعودی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمت ریپلقیمت ریپل (XRP) روز یکشنبه (۴ اکتبر) ناگهان بیش از ۷% افزایش یافت و حین این افزایش یک کندل صعودی نفوذی را ایجاد کرد. در حالی که قیمت هنوز موفق به عبور از تراز یک مقاومت اصلی نشده است، شاخص های تکنیکال و عملکرد قیمت نشان میدهد که به زودی این مهم میتواند اتفاق بیفتد.مشاهده آخرین تحلیل هاخریـد و فـروش ریپـلسطوح مقاومت و حمایت هفتگی قیمت ریپلقیمت ریپل (XRP) درحال حاضر بالاتر از سطح پشتیبانی بلندمدت ۰.۲۳۵ دلار معامله میشود. این منطقه از سپتامبر ۲۰۱۹ متناوباً به عنوان منطقه پشتیبانی و مقاومتی عمل کرده است.در آگوست سال ۲۰۲۰، قیمت از این تراز بعنوان یک سطح حمایتی استفاده کرده و توانست خود را به اوج ۰.۳۲۶ دلار برساند. با این حال، قیمت از ابتدای ماه سپتامبر در حال کاهش است و فقط محدوده ۰.۲۳۵ دلار را به عنوان حمایت مجدد تأیید کرده است.شاخص های تکنیکال نیز صعودی هستند. شاخص قدرت نسبی RSI و استوکاستیک در حال افزایش هستند و هیچ یک از آنها واگرایی نزولی ایجاد نکرده اند. این موضوع نشان میدهد که قیمت احتمالاً به سمت بالا حرکت میکند و احتمالاً منطقه مقاومت ۰.۳۲۵ دلار را یک بار دیگر لمس خواهد کرد.همچنین اگر قیمت به سمت پایین شکسته شود، نزدیکترین منطقه پشتیبانی تراز ۰.۱۸ دلار خواهد بود.ترازهای اصلی مقاومتینمایش روند کاهشی قیمت ریپلقیمت ریپل (XRP) از مورخ ۱۷ آگوست که به اوج قیمتی ۰.۳۲۶ دلار رسیده بود پیوسته در حال کاهش است. قیمت یک خط مقاومت پایین رونده را ایجاد کرده و روند حرکت نزولی ادامه داشته تا اینکه در مورخ ۲۴ سپتامبر به پایین ترین سطح خود یعنی تراز ۰.۲۱۹ دلار رسید.از آن زمان تاکنون XRP در حال انباشت قیمت است و درحال حاضر درست در مرز خط مقاومتی و در منطقه ۰.۲۵۵ دلار واقع شده است که پیش از این به عنوان یک ناحیه پشتیبانی عمل میکرده که پس از افت اخیر قیمت به یک ناحیه مقاومتی تبدیل شده است.اگر قیمت با موفقیت بتواند خط مقاومت و سطح مورد اشاره را پشت سر بگذارد، میتواند افزایش سریعی را نسبت به سطوح مقاومتی بلندمدت که در بخش قبلی عنوان شد آغاز کند.شاخص های تکنیکالی نیز صعودی هستند. شاخص مکدی (MACD) واگرایی صعودی قابل توجهی ایجاد کرده و به سمت بالا حرکت میکند. شاخص RSI نیز از تراز ۵۰ عبور کرده است. اینها نشانه هایی از تداوم این روند صعودی است.موج شماریموج شماری روند حرکتی قیمت ریپلموج شماری در تایم بالا نشان میدهد که قیمت موج ۴ را در پایین ترین سطح قبلی در ۲۴ سپتامبر به پایان رسانده و اکنون موج ۵ را آغاز کرده است (رنگ خاکستری).دستیابی به هدف ۰.۳۶ دلار با مدنظر قرار دادن الگوی abc (خط سفید) و یا با بهره گرفتن از سطوح فیبوناچی چندان غیرممکن نمیتواند باشد. بگونه ای که این هدف را میتوان در انتهای یک پنج موجی داخلی به خوبی مشاهده کرد.سقوط قیمت به کمتر از محدوده موج ۱ در ۰.۲۱۳ دلار، این موج شماری انجام گرفته را بی اعتبار خواهد کرد.با نگاهی مشابه میتوان اینگونه استباط کرد که اگر موج شماری انجام گرفته صحیح باشد، قیمت موج ۱ را کامل کرده (رنگ آبی) که در واقع همان مسیر موج پنجم اشاره شده قبلی است.اگر اینچنین باشد، قیمت در قالب یک پنج موجی صعودی (رنگ نارنجی) در ابتدای موج سوم بزرگ (رنگ آبی) قرار دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل ریپل | قیمت در ابتدای مسیر صعودی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون