روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سقوط ۲۵ درصدی ارزش بازار دیفای در یک روز! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ منتشر شد.

سقوط ۲۵ درصدی ارزش بازار دیفای در یک روز!

[…]

نوشته سقوط ۲۵ درصدی ارزش بازار دیفای در یک روز! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سقوط ارزش بازار دیفایروز گذشته ارزش بازار دیفای با کاهش ۲۵ درصدی روند نزولی شدیدی را تجربه کرد. این در حالی است که حجم معاملات دیفای نیز افتی ۳۰ درصدی را شاهد بوده است.براساس گزارش امروز شرکت سنتیمنت (Sentiment)، پیشرو در زمینه تحلیل داده بازار رمزارز، تنها در ۲۴ ساعت گذشته ارزش بازار دیفای ۲۵ درصد سقوط کرده است. حباب بازار دیفای (DeFi) همچنان در حال کوچک شدن است.امروز ۸ اکتبر، سنتیمنت تخمین زده است که حجم معاملات روزانه توکن های دیفای ۳۰ درصد کاهش یافته است. این در حالی است که پرچمداران اخیر بازار دیفای، سوشی (SUSHI)، یونی سواپ (Uniswap) و یرن فایننس (YFI) به ترتیب کاهش قیمت ۵۱ ، ۳۸ و ۳۱ درصدی را تجربه کرده اند.“بازار رمزارزها این هفته در دریای خونین غوطه ور شده است و بیشتر توکن های دیفای طی ۷ روز گذشته ضررهای دو رقمی را از خود به جای گذاشته اند.”کاهش ارزش بازار دیفای ، حباب دیفای در حال ترکیدن است؟علی رغم اینکه فعالیت های توییتری پیرامون فضای رمزارز بر مرگ دیفای دلالت داشته است، سنتیمنت ادعا می کند که “تجمع نهنگ ها” پیرامون چندین دارایی دیفای از جمله سینتتیکس (SNX) را شناسایی کرده است.همچنین سنتیمنت اشاره کرد که ارزش ترکیبی دارایی های دیفای پس از انتقال به بلاکچین MVRV، به کمترین میزان خود در تمام دوران رسیده است و با توجه به سطح قیمت فعلی این امر را “نشانگر ارزشگذاری کمتر از حد” ارزیابی کرده است.شاخص های دیفای که اخیراً راه اندازی شده اند، طی هفته گذشته با افت همراه شده و به پایین ترین سطح خود رسیدند. دیروز شاخص مرکب دیفای بایننس ۲۰ درصد سقوط کرد. این شاخص نسبت به اولین روز معاملات خود در اواخر آگوست ۶۳ درصد افت را تجربه کرده است.توکن دیفای پالس ایندکس (DPI) نیز دیروز ۲۰ درصد سقوط کرد و رکورد پایین ترین قیمت یعنی ۷۱ دلار را از خود به جای گذاشت. این توکن از زمان راه اندازیش، چهار هفته پیش، تا کنون ۵۰ درصد اصلاح قیمت را تجربه کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سقوط ۲۵ درصدی ارزش بازار دیفای در یک روز! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون