روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیتر برانت : روند صعودی عظیم بیت کوین در راه است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ منتشر شد.

پیتر برانت : روند صعودی عظیم بیت کوین در راه است

[…]

نوشته پیتر برانت : روند صعودی عظیم بیت کوین در راه است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند صعودی عظیم بیت کوینخرید بیت کوین توسط جک دورسی (Jack Dorsey)، مدیرعامل شرکت اسکوئر (Square)، سبب شد تا تریدر کهنه کار پیتر برانت (Peter Brandt) متقاعد شود روند صعودی عظیم برای بیت کوین در راه است.از لحنی که پیتر برنت در توییت پنجشنبه گذشته (۸ اکتبر) خود به کار برده اینطور قلمداد می شود که انتظار یک بازار صعودی عظیم برای بیت کوین را دارد. به ادعای وی سیگنال های یک حرکت صعودی عظیم را می توان در نمودارهای روزانه و هفتگی قیمت بیت کوین مشاهده کرد.شناسایی روند صعودی عظیم بیت کوین – پیتر برانتاین ادعا در حالی صورت گرفته است که به تازگی شرکت سهامی عام اسکوئر، با ارزش بازار ۸۱ میلیارد دلار، از خرید ۵۰ میلیون دلار بیت کوین خبر داده است.برانت در توییت خود، حرکت اسکوئر به سمت بیت کوین را یک پیشرفت بزرگ برای این ارز دیجیتال تلقی کرده است.اسکوئر علاوه بر سرمایه گذاری یک درصد از دارایی های خود روی بیت کوین، وایت پیپری (اوراق سفید) را نیز منتشر کرده است که به سایر شرکت ها اجازه می دهد از آن به عنوان یک کتابچه راهنما برای سرمایه گذاری روی این رمزارز برجسته استفاده کنند.خرید ۴۷۰۹ بیت کوین در فرابورس (OTC) صورت گرفته و تأمین کننده نقدینگی این معامله ناشناس باقی مانده است. اسکوئر در این گزارش به مسائلی همچون حضانت، بیمه و حسابداری در ارتباط با خرید بیت کوین پرداخته است.این شرکت ضمن تأکید بر ضرورت ایجاد تنوع در ترازنامه خود که غالباً از پول نقد تشکیل شده است، بیت کوین را به عنوان “ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی” توصیف کرده است.“ما به بیت کوین به عنوان ابزاری جهت توانمندسازی اقتصاد جهانی نگاه می کنیم. این راهی است که به تمام افراد در سراسر دنیا اجازه می دهد در یک سیستم پولی جهانی شرکت کنند و آینده مالی خود را تأمین نمایند. این سرمایه گذاری گامی مهم در پیشبرد مأموریت ما به حساب می آید.”ماه گذشته شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، ارائه دهنده نرم افزار هوش تجاری، دارایی بیت کوین خود را تا سقف ۴۲۵ میلیون دلار افزایش داد.خروج پیتر برانت از بازار بیت کوینبراساس آخرین گزارشات، برانت در تاریخ ۳ سپتامبر و با توجه به سقوط بیش از ۱۲ درصدی ارزش رمزارزها، از بازار بیت کوین و سهام خارج شده است. در آن زمان این تاجر افسانه ای تصمیم گرفت دارایی های خود را روی دلار آمریکا سرمایه گذاری کند.اوایل پنجشنبه (۸ اکتبر)، با انتشار خبر خریداری ۵۰ میلیون بیت کوین توسط شرکت اسکوئر، قیمت این رمزارز تا تراز ۱۰۹۵۷ دلار افزایش یافت که بالاترین سطح طی دو هفته اخیر به حساب می آمد. امروز و در زمان نگارش این مطلب نیز بیت کوین با قیمت ۱۱۳۷۹ دلار در حال معامله است.در تاریخ ۲۶ جولای، یک روز قبل از اینکه بیت کوین طولانی ترین روند صعودی خود بالای تراز ۱۰ هزار دلار را آغاز کند، برانت در توییتی بیان کرد که این رمزارز در میانه یک مثلث هندسی عظیم قرار گرفته است که می تواند به یکی از بالاترین رکوردهای قیمتی آن در تمام تاریخ منتهی شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیتر برانت : روند صعودی عظیم بیت کوین در راه است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون