روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دیوانه وارترین سیگنال بازار کریپتو از جهش بزرگ بیت کوین خبر می دهد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ منتشر شد.

دیوانه وارترین سیگنال بازار کریپتو از جهش بزرگ بیت کوین خبر می دهد

[…]

نوشته دیوانه وارترین سیگنال بازار کریپتو از جهش بزرگ بیت کوین خبر می دهد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جهش بزرگ بیت کوینبه گفته یک تحلیلگر بنام بازار رمزارز، رشد سریع ارزش بازار یکی از برجسته ترین دارایی دیجیتال را می توان یک سیگنال صعودی قابل ملاحظه برای جهش بزرگ بیت کوین در نظر گرفت.تحلیلگر مشهور که در فضای مجازی با نام مستعار فلیب فلیب (Filbfilb) شناخته می شود، بیان کرد که افزایش ۱۰.۹ میلیارد دلاری ارزش بازار تتر در سال ۲۰۲۰ نشان دهنده آن است که تریدرها همزمان با آماده شدن برای خرید بیت کوین در حال ذخیره سازی دارایی های خود در دلار دیجیتال هستند.این تحلیلگر خاطرنشان کرد که از نظر تاریخی گسترش استفاده از تتر، که از زمان سقوط بازار به دنبال همه گیری ویروس کرونا در ماه مارس رو به افزایش گذاشته است، همواره پیش از افزایش قیمت بیت کوین رخ مشاهده شده است. تتر در ماه گذشته رشد بسیار گسترده ای را تجربه کرد.“ارزش بازار تتر از ۳۰ آگوست تا کنون، ۵ میلیارد دلار افزایش یافته است، این یک رشد پنجاه درصدی است. آخرین بار که قیمت بیت کوین به بیش از ۱۴ هزار دلار افزایش یافت کل ارزش بازار تتر کمتر از این رشد ۵۰ درصدی بود. و قیمت BTC از آن زمان ۱۰ درصد اصلاح شده است. من به تئوری پردازی های پیرامون USDT کاری ندارم، اما عرضه و تقاضای بازار را جدی می گیرم.این نمودار باید یکی از دیوانه وارترین نمودارهای حوزه رمزارز در حال حاضر باشد. همبستگی مثبت بین گسترش تتر (Theter) و Bitcoin طی سال ۲۰۱۹ قابل توجه بوده است. اما در سال جاری ارزش بازار تتر از ۴.۱ میلیارد دلار به ۱۵ میلیارد دلار افزایش یافته است.به نظر نمی رسد که سرمایه گذاری ادامه دار روی این استیبل کوین دلیلی به جز سرمایه گذاری آن در بازار رمزارز داشته باشد. خواه سرمایه گذاری به طور مستقیم برای خرید رمزارز یا فراهم کردن نقدینگی طولانی مدت به منظور استفاده از نرخ های جذاب سرمایه گذاری. عملکرد دلار ضعیف بوده است بنابراین دلیل دیگری برای خرید تتر به ذهنم نمی رسد.”همبستگی بیت کوین و تترجهش قیمت بیت کویناین تحلیلگر اظهار داشت، با این فرض که بازار جهانی دچار فروپاشی نشود، تتر این قدرت را به بازار خواهد داد تا روند توسعه بهتری را در پیش گیرد. به گفته وی روند گسترش تتر بسیار صعودی است، اما شاید هنوز زمان حرکت بزرگ بازار بیت کوین فرا نرسیده باشد.با این حال، فیلب فیلب در جدیدترین به روزرسانی خود از تحلیل بازار بیت کوین گفته است که احتمالاً این ارز دیجیتال در هفته پیش رو شاهد یک حرکت قیمتی بسیار خوب خواهد بود و یک افزایش قیمت تا تراز ۱۱،۵۰۰ دلار را برای آن بسیار محتمل دانست.“تصور ما از بازار بیت کوین همچنان صعودی است و برای اولین بار پس از سال ۲۰۱۹ علائم صعودی را در سطح ۱۰ هزار دلار مشاهده کرده ایم و می توان بیان کرد که سیگنال های کنونی نسبت به آن زمان قویتر شده اند. یک روند قوی در حال وقوع است و احتمالا طی ۷ روز آینده رخ خواهد داد.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دیوانه وارترین سیگنال بازار کریپتو از جهش بزرگ بیت کوین خبر می دهد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون