روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روی قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ منتشر شد.

تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روی قیمت بیت کوین

[…]

نوشته تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روی قیمت بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تاثیر انتخابات روی قیمت بیت کوینبا نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا، دو تریدر ارز دیجیتال نظرات خود در خصوص تاثیر این رویداد مهم روی قیمت بیت کوین را در توئیتر منتشر کردند. بیگ چدز (BigCheds)، تریدر ارز دیجیتال، در این خصوص گفت:“اگر ما برنده مشخصی داشته باشیم و انتقال قدرت به راحتی انجام گیرد، شاهد تغییرات زیادی در قیمت بیت کوین نخواهیم بود. از سوی دیگر، اگر رقابت تنگاتنگ باشد، شاهد جهش قیمت در دارائی های با ریسک پایین همچون بیت کوین و طلا خواهیم بود.”این انتخابات، پرده آخر از نمایش پرحادثه ی سال ۲۰۲۰ خواهد بود. کریپتو وندی او (CryptoWendyO)، تریدر فعال در توییتر، در این خصوص گفت:“به دلیل پاندمی و بحران اقتصاد جهانی قطعاً انتخابات امسال متفاوت تر از سال های قبل خواهد بود. با وجود بیماری کوید ۱۹ ، بسیاری از افراد گمان می کنند که قیمت BTC به دلیل عدم ثبات در بازار، افزایش خواهد یافت. اما ما چنین دیدگاهی نداریم.”تأثیر تحولات آمریکا بر بیت کوینبا نزدیک شدن انتخابات، طی هفته های اخیر مباحث سیاسی گسترده ای در جامعه ی رمزارز توئیتر مطرح شده است. انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در اواخر سال ۲۰۲۰ و در شرایطی برگزار خواهد شد که ترس از بیماری مرگبار، رکود اقتصادی و ورشکستگی کسب و کارها در اوج خود به سر می برند.“انتخابات باعث افزایش تنش ها خواهد شد. رونق بازار منوط به افزایش نقدینگی هست و با توجه به اینکه طبقه متوسط سرمایه خود را نزد خود نگه داشته و از ورود به بازار واهمه دارد، افزایش نقدینگی بازار در این مقطع زمانی دور از ذهن به نظر می رسد.”ابهام در خصوص سیاست های حمایتی دولتعلی رغم اهمیت تزریق کمک های مالی جدید، دولت فعلی در حمایت از بازار دچار تردید شده است. هر دو بازار جریان اصلی و ارزهای دیجیتال، نسبت به تصمیم دونالد ترامپ (Donal Trump) در به تعویق انداختن اعلام رویکرد دولت در قبال سیاست های محرک اقتصادی تا پایان انتخابات، عکس العمل نشان داده اند. به عقیده ‘وندی او’:“بعد از انتخابات دیدگاه واضح تری از شرایط اقتصادی خواهیم داشت؛ به نظر می رسد که روند قیمت بیت کوین افزایشی خواهد بود اما باید به عملکرد فعلی قیمت آن نیز توجه نماییم.”وی متعاقباً به تلاش بیت کوین برای گذر از سطح مقاومت نمودار هفتگی و حفظ قیمت خود بالاتر از این سطح اشاره کرده است.در کوتاه مدت، قیمت Bitcoin موفق شده است خط مقاومت ۱۱ هزار دلاری را شکسته و جو خوشبینانه تری را پیرامون خود ایجاد کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روی قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون