روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیلیونر آمریکایی: بیت کوین دروغ است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ منتشر شد.

بیلیونر آمریکایی: بیت کوین دروغ است

[…]

نوشته بیلیونر آمریکایی: بیت کوین دروغ است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین دروغ استجفری گوندلاچ (Jeffrey Gundlach)، با ارزش خالصی در حدود ۲.۲ بیلیون دلار، در جدیدترین مصاحبه خود ضمن بیان اینکه بیت کوین دروغ است، گفت که سرمایه گذاری های فیزیکی را به بیت کوین ترجیح می دهد.جفری گوندلاچ، سرمایه گذار آمریکایی، در مصاحبه اخیر خود از بیت کوین ابراز انجزار کرده و آن را “دروغ” خوانده است. او عمدتاً با ویژگی عدم پوشیدگی معاملات بیت کوین سر ناسازگاری دارد. اگرچه بیت کوین هویت کاربران خود را مخفی می کند، اما تمام تراکنش های انجام شده به طور دائمی در بلاکچین ذخیره می شوند و توسط همه قابل ردیابی هستند:“من اعتقادی به بیت کوین ندارم. فکر می کنم این یک دروغ است، من تصور می کنم این رمزارز بسیار ردیابی شده و قابل پیگیری است. فکر نمی کنم که معاملات در آن به صورت ناشناس انجام گیرند.”گوندلاچ، یک مجموعه دار مشتاق هنر، همچنین اظهار داشت که دارایی های ملموس مانند نقاشی موندریان را به یک دارایی دیجیتال ترجیح می دهد:“من چیزهایی را می پسندم که بتوانم آنها را در صندوق عقب ماشینم قرار دهم. من تابلوی موندریان خودم را که روی دیوار قرار دارد به رمزارزی که دارای همان ارزش است، ترجیح می دهم.بیلیونر آمریکایی جفری گوندلاچ منتقد بیت کوینعلی رغم اینکه این بیلیونر ۶۰ ساله نسبت به ارزش پیشنهادی بیت کوین بسیار بدبین است، اما در ماه ژانویه پیش بینی کرد که پادشاه رمزارزها به دلیل تضعیف دلار می تواند در سال جاری تا تراز ۱۵۰۰۰ دلار نیز افزایش قیمت داشته باشد.در سال ۲۰۱۸، گوندلاچ، بیت کوین را به عنوان “انعکاسی” از بازار سهام معرفی و به همبستگی فراگیر بین این دو کلاس دارایی اشاره کرد.هنگامی که قیمت بیت کوین در ماه مه سال ۲۰۱۷ و ظرف چند هفته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافت، گوندلاچ این احتمال را مطرح کرد که عامل اصلی این افزایش قیمت، سرمایه گذاران ریسک گریز چینی هستند. این در حالی بود که شاخص ترکیبی (Composite Index) شانگ های در مدتی مشابه ۱۰ درصد کاهش را تجربه کرد.هشدار در خصوص بازار بورسگوندلاچ پیش بینی می کند که طی ۱۸ ماه آینده بازار سهام ایالات متحده یک سقوط چشمگیر را تجربه خواهد کرد و تنها بازمانده این سقوط هولناک شرکت های سهامی عام مطرح در بخش فناوری خواهند بود.“فکر می کنم ۱۸ ماه آینده خیلی سخت سپری خواهد شد. هنگامی که بحران بزرگ بعدی رخ می دهد، فکر می کنم که بازار ایالات متحده بدترین عملکرد را داشته باشد.”S&P 500 تا به اینجای کار در سال ۲۰۲۰ رشدی ۷.۵۸ درصدی را تجربه کرده است. این در حالی است که بیت کوین در مدت مشابه ۵۴ درصد رشد را به خود دیده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیلیونر آمریکایی: بیت کوین دروغ است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون