روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احیای دوباره بازار دیفای ، انتقال 140 هزار بیت کوین به بلاکچین اتریوم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ منتشر شد.

احیای دوباره بازار دیفای ، انتقال 140 هزار بیت کوین به بلاکچین اتریوم

[…]

نوشته احیای دوباره بازار دیفای ، انتقال ۱۴۰ هزار بیت کوین به بلاکچین اتریوم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

احیای دوباره بازار دیفایهمزمان با افزایش نشانه های احیای دوباره بازار دیفای (DeFi)، تعداد کل بیت کوین های قفل شده در پروتکل های مالی غیرمتمرکز به بالاترین حد خود رسیده است.براساس اطلاعات دیفای پالس (DeFi Pulse)، دارندگان بیت کوین بیش از ۱۴۱۶۸۳ کوین، به ارزش تقریبی ۱.۵ بیلیون دلار، را به توکن های ERC-20 تبدیل کرده اند تا در فضای نوظهور دیفای، که رشد سرسام آوری را تجربه می کند، سرمایه گذاری کنند.بیت کوین های قفل شده در دیفای (DeFi)به دلیل ناسازگاری بلاکچین های بیت کوین و اتریوم، کاربران مجبورند دارایی های خود را به توکن های مبتنی بر اتریوم تبدیل کرده تا اینگونه بتوانند از قابلیت های پلتفرم های دیفای استفاده کنند. در این میان یکی از گزینه های پرطرفدار دارندگان بیت کوین این است که دارایی های خود را به صورت کوین های پیچیده شده (Wrapped Bitcoin) یا به اختصار wBTC با مقیاس ارزشگذاری یک به یک تبدیل کنند.دارندگان بیت کوین با استفاده از wBTC می توانند از مزیت های بیشمار دیفای از جمله توانایی وثیقه گذاری بیت کوین های مصنوعی به عنوان وثیقه و کسب سود در پلتفرم های وامی همچون کامپاند (COMP) و آوه (Aave) استفاده کنند.در زمان نگارش این مقاله، حدود ۹۵،۷۰۰ توکن wBTC در بلاکچین اتریوم ذخیره شده است.نشانه های احیای بازار دیفایافزایش تعداد بیت کوین های قفل شده در دیفای درست در زمانی رخ می دهد که نشانه های دیگری مبنی بر بهبود عملکرد اکوسیستم مالی غیرمتمرکز نیز به چشم می خورند. بر اساس داده های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) توکن حکومتی یرن فایننس (YFI)، پروتکل کشت سود دیفای، پس از یک روند اصلاحی سه هفته ای و تجربه افت قیمت ۶۰ درصدی، موفق شده است طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ درصد رشد را تجربه کند. Aave و شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین لینک (LINK) نیز نشانه هایی از روند صعودی را نمایش داده و طی روز گذشته به ترتیب ۱۷ و ۱۳ درصد افزایش قیمت را به خود دیده اند.به نظر می رسد که روند صعودی بازار دیفای با فشار بزرگتری همراه شده که بخش گسترده تری از بازار رمزارزها را تحت تأثیر خود قرار داده است. کوین سونسن (Kevin Svenson)، یک تحلیلگر بازار رمزارز، در اینباره اظهار داشت که تحرکات اخیر بازار رمزارز وی را وادار کرده است تا در خصوص موضع گیری اش در قبال این بازار تجدید نظر کند:“با وجود اینکه اخیراً موضعی بی طرفانه تر داشتم، اما (تا الان) به نظر می رسد روندها بیش از آنچه انتظار داشتم صعودی باشند. قراردادهای آتی S&P سطح مقاومت خود را پشت سر گذاشته اند. بیت کوین بالاتر از سطح مقاومت خود به سر می برد. اتریوم نیز به زودی همین روند را دنبال خواهد کرد؟ چین لینک نیز نشانه هایی از افزایش قیمت را بروز می دهد. اگر بازار جهانی به حرکت صعودی خود ادامه دهد، بازار مجدداً روند صعودی را در پیش خواهد گرفت.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احیای دوباره بازار دیفای ، انتقال 140 هزار بیت کوین به بلاکچین اتریوم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون