روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بلاکچین ترون میزبان 3000 بیت کوین مصنوعی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ منتشر شد.

بلاکچین ترون میزبان 3000 بیت کوین مصنوعی

[…]

نوشته بلاکچین ترون میزبان ۳۰۰۰ بیت کوین مصنوعی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نقطه عطفی برای بلاکچین ترونجاستین سان (Justin Sun)، مؤسس و مدیر عامل ترون (TRON)، میزبانی این بلاکچین از بیش از ۳۰۰۰ بیت کوین ترون (BTCTRON) را به عنوان نقطه عطف دیگری برای اکوسیستم دیفای (DeFi) ترون قلمداد کرد.بیت کوین های قرارگرفته در شبکه بلاکچین ترون (رپد بیت کوین ها)، BTCTRON نام دارند. در حال حاضر ۸۷۶ هولدر با استفاده از دارایی های دیجیتال بیت کوین ترون، ۸۸۳۱ تراکنش انجام داده اند و این آمار دائما در حال افزایش است.در اوایل ماه سپتامبر، جاستین سان نسخه جدیدی از Bitcoin در بلاکچین ترون را برای استفاده در اکوسیستم دیفای ترون (Tron DiFi) معرفی کرد. یک ماه بعد و در تاریخ ۱ اکتبر، با اعلام حمایت اولین صرافی دیجیتال، یعنی پولونیکس (Poloniex) از BTCTRON، پروژه وی عملی شد.کاربران پولونیکس می توانند به طور مستقیم و از طریق والت خود این صرافی، بیت کوین های خود را با BTCTRON مبادله نمایند. مبادله این دو کوین با یکدیگر شامل کارمزد نمی شود و ارزش این دو با هم برابری می کند.نسخه پیچیده Bitcoin در شبکه ترون به کاربران اجازه خواهد داد تا ارزش BTCهای خود را شبکه بهینه ترون انتقال دهند. این همچنین بدان معناست که کاربران اکنون می توانند نسخه های TRC20 بیت کوین خود را به منظور کشت سود در پلتفرم های در حال رشد دیفای ترون بکار گیرند. محبوبیت روز افزون بیت کوین مصنوعیطی روزها و هفته های گذشته هر روز اخبار بیشتری از افزایش بیت کوین های مصنوعی (Synthetic Bitcoin) در بلاکچین های ترون و اتریوم به گوش می رسد.۷ روز پیش جاستین سان اعلام کرده بود که ۲۰۰۰ بیت کوین مصنوعی در بلاکچین ترون (TRX) ایجاد شده اند. این بدان معناست که ظرف مدت یک هفته رشد ۵۰ درصدی BTCTRON و استقبال کاربران گسترده کاربران دیفای ترون را شاهد بوده ایم. از سوی دیگر اتریوم، که هم اکنون بزرگترین اکوسیستم مالی غیرمتمرکز را در اختیار دارد، نیز بر اساس آخرین گزارش ها بیش از ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین مصنوعی را در خود جای داده است که در این بین سهم wBTC از دو توکن renBTC و tBTC بسیار بیشتر است.بر همین اساس از ۱۴۱۶۸۳ بیت کوین منتقل شده به شبکه اتریوم، ۹۵۷۰۰ عدد از آنها در قالب توکن wBTC در حال استفاده هستند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بلاکچین ترون میزبان 3000 بیت کوین مصنوعی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون