روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل اتریوم ، آیا اتریوم می تواند تراز ۴۰۰ دلار را پس بگیرد ؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ منتشر شد.

تحلیل اتریوم ، آیا اتریوم می تواند تراز ۴۰۰ دلار را پس بگیرد ؟

[…]

نوشته تحلیل اتریوم ، آیا اتریوم می تواند تراز ۴۰۰ دلار را پس بگیرد ؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

امکان حرکت اتریوم تا تراز ۴۰۰ دلاردر نتیجه رشد ۵ درصدی روز گذشته، قیمت اتریوم به ۳۸۵ دلار افزایش یافت. در این منطقه اتریوم با مقاومت سطح ۱.۴۱۴ نزولی فیبوناچی خارجی (Fib Extension) روبرو شد. در چنین شرایطی حرکت اتریوم تا تراز ۴۰۰ دلار محتمل شده است.روز جمعه قیمت اتریوم در برابر بیت کوین، بالاتر از یک خط روند نزولی یک ماهه قرار گرفت و به تراز ۰.۰۳۳۳ BTC رسید.مشاهده آخرین تحلیل هاسطوح پشتیبانی کلیدی: ترازهای ۳۷۸، ۳۶۴ و ۳۵۰ دلار.سطوح مقاومت کلیدی: ترازهای ۳۹۲، ۴۰۰ و ۴۱۰ دلار.هفته گذشته، اتریوم بالاتر از الگوی تثبیتی مثلث متقارن حرکت کرد و طی این مدت به روند صعودی خود ادامه داد. دیروز اتریوم توانست از تراز ۳۶۴ دلار، بالاترین قیمت سال ۲۰۱۹، عبور کند اما پس از آن با مقاومت نزولی سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی در تراز ۳۷۸ دلار روبرو شد.دیروز در مجموع اتریوم ۵ درصد رشد کرد. این موضوع باعث شد که قیمت این کوین بالاتر از مقاومت ۳۷۸ دلار حرکت کند و بالاتر از تراز ۳۸۴ دلار (سطح ۱.۲۷۲ تراز فیبوناچی) قرار گیرد.تحلیل اتریوم – بررسی امکان حرکت تا تراز ۴۰۰ دلارپیش بینی کوتاه مدت قیمت اتریومبا نگاه به جلو، اگر گاوها بتوانند تراز مقاومتی ۳۸۵ دلار بشکنند، سطح بعدی ۳۹۲ دلار (سطح ۱.۴۱۴ فیبوناچی) خواهد بود. بالاتر از این سطح، اتریوم با مقاومت تراز ۴۰۰ دلار روبرو خواهد شد. فراتر از تراز ۴۰۰ دلار نیز دیگر سطوح مقاومت را در ترازهای ۴۱۰ و ۴۲۰ دلار (سطح نزولی ۰.۶۱۸ فیبوناچی اصلاحی) شاهد خواهیم بود.در سمت دیگر، اگر تعداد فروشندگان کاهش یابد، اولین سطح حمایت ۳۷۸ دلار خواهد بود. زیر این سطح، پشتیبانی در ترازهای ۳۷۱ دلار، ۳۶۴ دلار (بالاترین قیمت ۲۰۱۹)، ۳۵۷ دلار و ۳۵۰ دلار را شاهد خواهیم بود.اندیکاتور استوکاستیک (Stochastic RSI) یک سیگنال متقاطع نزولی برای شرایط فروش بیش از حد تولید کرده است، که یک سیگنال فروش کوتاه مدت به حساب می آید.ETH/BTC – اتریوم خط روند نزولی یک ماهه را شکسته استسطح پشتیبانی کلیدی: ترازهای ۰.۰۳۳، ۰.۰۳۲ و ۰.۰۳۱۵ BTC.سطح مقاومت کلیدی: ترازهای ۰.۰۳۳۷، ۰.۰۳۴ و ۰.۰۳۴۷ BTC.جمعه گذشته اتریوم با ادامه روند افزایش قیمت خود و رسیدن به تراز ۰.۰۳۳ BTC (سطح نزولی ۰.۲۳۶ فیبوناچی اصلاحی) بالاتر از خط روند نزولی یک ماهه قرار گرفت. در پایان هفته گذشته اتریوم در تلاش بود از این سطح مقاومت عبور کند، اما دیروز با موفقیت توانست از این مقاومت بگذرد و هم اکنون در تراز ۰.۰۳۳۳ BTC در حال معامله است.برای شکل گیری روند صعودی جفت ارز ETH/BTC، لازم است که این رمزارز از تراز مقاومت ۰.۰۳۳۷ BTC عبور کند.تحلیل ETH/BTC – بررسی امکان حرکت تا تراز ۰.۰۳۳۷ BTCپیش بینی کوتاه مدت ETH/BTCبا نگاه به آینده، اگر فروشندگان به طور گروهی فشار فروش را به بازار وارد کنند، اولین سطح پشتیبانی ۰.۰۳۳ BTC خواهد بود. به دنبال آن پشتیبانی در ترازهای ۰.۰۳۲، ۰.۰۳۱۵، ۰.۰۳۱۱ و ۰.۰۳۰۵ BTC را شاهد خواهیم بود.در طرف دیگر، اولین سطح مقاومت در ۰.۰۳۳۷ BTC قرار دارد (سطح پشتیبانی مارس ۲۰۱۹ که اکنون به مقاومت تبدیل شده). بالاتر از این سطح، مقاومت در ترازهای ۰.۰۳۴، ۰.۰۳۴۷ و ۰.۰۳۵۲ BTC را خواهیم داشت.بدین ترتیب، اندیکاتور استوکاستیک در آستانه ایجاد یک سیگنال متقاطع نزولی در شرایط خرید بیش از حد قرار گرفته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل اتریوم ، آیا اتریوم می تواند تراز ۴۰۰ دلار را پس بگیرد ؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون