روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کاهش شدید میزان محبوبیت بیت کوین و دیفای در داده های گوگل از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ منتشر شد.

کاهش شدید میزان محبوبیت بیت کوین و دیفای در داده های گوگل

[…]

نوشته کاهش شدید میزان محبوبیت بیت کوین و دیفای در داده های گوگل اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کاهش محبوبیت بیت کوین و دیفایبراساس داده های گوگل ترندز (Google Trends)، محبوبیت بیت کوین (Bitcoin) رو به کاهش گذاشته است و توجهات به فضای دیفای (DeFi) نیز روندی نزولی در پیش گرفته است.داده های گوگل ترندز این طور عمل می کنند: به هر عبارت جستجو شده مقداری عددی اختصاص داده می شود که نشان دهنده میزان محبوبیت آن است. داده های گوگل کم و بیش، میزان علاقه جهانیان به جنبه های مختلف بازار رمزارزها را نمایش می دهند.هفته اول ماه سپتامبر، گوگل با توجه به اطلاعات ثبت شده در سال گذشته محبوبیت بیت کوین را ۵۱ از ۱۰۰ برآورد کرد. این در حالی است که برآورد گوگل در خصوص میزان محبوبیت اولین ارز دیجیتال در اواسط ماه می، دوران هاوینگ، به ۱۰۰ رسید. همزمان با افت قیمت بیت کوین در ابتدای ماه سپتامبر، علاقه عمومی یا فعالیت کاربران در قبال پادشاه رمز ارزها نیز تا ۴۱ از ۱۰۰ کاهش یافت.از چند هفته پیش که قیمت بیت کوین در سطحی نسبتاً ثابت باقی مانده است، علاقه کاربران نیز تغییر چندانی به خود ندیده است.کاهش محبوبیت دیفای یا بازگشت به روند عادی؟اما شرایط اکوسیستم مالی غیرمتمرکز یا به ختصار دیفای، بزرگترین و داغ ترین اتفاق تابستان گذشته، به چه شکل بوده است؟در مورد دیفای باید گفت که جستجوهای گوگل به طرز عجیبی، در اواخر ماه مارس به اوج خود رسیده است. درست زمانی که Bitcoin در پایین ترین سطح محبوبیت خود قرار گرفته بود و در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا با افت قیمتی چشمگیر روبرو شد.روند کاهشی میزان علاقه کاربران به دیفای در ماه های بعدی ادامه یافت تا اینکه در هفته اول سپتامبر دوباره به ۹۹ از ۱۰۰ رسید. اما از آن زمان تا کنون یک افت ادامه دار تا ۶۵ را شاهد بوده است.البته به نظر می رسد که این کاهش بیشتر بخاطر محبوبیت دیوانه وار دیفای و رشد انفجاری آن در تابستان گذشته بوده باشد. دورانی که تنها طی چند ماه میلیاردها دلار در این پدیده جدید دنیای زمزارز تزریق شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کاهش شدید میزان محبوبیت بیت کوین و دیفای در داده های گوگل از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون