روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بایننس : تنها یک عامل آینده بیت کوین و بازارهای رمز ارزها را تعیین می کند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ منتشر شد.

بایننس : تنها یک عامل آینده بیت کوین و بازارهای رمز ارزها را تعیین می کند

[…]

نوشته بایننس : تنها یک عامل آینده بیت کوین و بازارهای رمز ارزها را تعیین می کند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

عامل تعیین کننده آینده بیت کوینبه گفته محققان شرکت بایننس (Binance)، دلار آمریکا عامل تعیین کننده آینده بیت کوین (Bitcoin) خواهد بود و مسیر حرکت بازار رمزارزها را مشخص خواهد کرد.گزارشی که به تازگی در خصوص بازار معاملات منتشر شده، همبستگی منفی اخیر بین دلار و دارایی های جایگزین همچون رمز ارزها و طلا را مورد کنکاش قرار داده است.به گفته محققان به نظر می رسد که اصلاح قیمت ماه گذشته در بازار رمزارز تحت تأثیر اصلاح در بازارهای سهام جهانی پس از شیوع کرونا صورت گرفته است که عدم اطمینان اقتصادی گسترده را به دنبال داشت.“دلار آمریکا عامل اصلی موفقیت بیت کوین در سال جاری بوده است. هرچند، روند صعودی اخیر دلار، از ارزش دارایی های دیجیتال کاسته است. بروز هرگونه نشانه ضعف یا ادامه روند فروش دلار، محرک آغاز موج بعدی خرید رمزارزهایی همچون بیت کوین خواهد بود.”براساس اطلاعات بایننس فیوچر (Binance Future)، در ماه سپتامبر قراردادهای باز Bitcoin از ۱.۱ بیلیون دلار به ۶۵۰ میلیون دلار کاهش یافته است. از آن زمان، وضعیت قراردادهای باز بهبود یافته و به ۹۶۰ میلیون دلار افزایش یافته است.اقتصاد کلان عاملی تأثیرگذاربه گفته بایننس با وجود رکود اخیر بازار، سرمایه گذاران سود مناسبی کسب کرده اند و نوسانات کوتاه مدت قیمت بیت کوین باعث تردید آنها نشده است و فاندامنتال های Bitcoin همچنان قوی باقی مانده اند:“همانطور که گفته می شود، هیچ بازار صعودی در یک خط مستقیم حرکت نمی کند. اگرچه ممکن است این امر اعصاب خردکن باشد، اما اصلاحات بازار در بازارهای صعودی به طور منظم انجام می شود. اصلاحات بازار می تواند مفید باشد، قیمت های بیش از حد ارزش گذاری شده را تنظیم کند و فرصت های خرید را فراهم نماید …بسیاری از تحلیلگران در خصوص عملکرد کوتاه مدت و بلندمدت بازار رمزارزها خوشبین هستند. سرمایه گذاران برای شناسایی مسیر بیت کوین در آینده، روند اقتصاد کلان را از نزدیک تحت نظر خواهند گرفت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بایننس : تنها یک عامل آینده بیت کوین و بازارهای رمز ارزها را تعیین می کند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون