روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مدیرعامل مایکرواستراتژی: ترید بیت کوین بی معنا است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ منتشر شد.

مدیرعامل مایکرواستراتژی: ترید بیت کوین بی معنا است

[…]

نوشته مدیرعامل مایکرواستراتژی: ترید بیت کوین بی معنا است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ترید بیت کوین ، خوب یا بد؟مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، ترید بیت کوین را بی معنا می داند و معتقد است این ارز دیجیتال بهترین سرمایه گذاری در بلند مدت است.شرکت هوش تجاری مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، یکی از شرکت های لیست شده در نزدک (Nasdaq)، اخیراً پس از خرید مقدار قابل توجهی بیت کوین به تیتر اول بسیاری از رسانه ها تبدیل شده است. مایکل سیلور، مدیر عامل این شرکت، که زمانی اعتقاد داشت روزهای این رمزارز به سر آمده است، اکنون به یک مبلغ برجسته بیت کوین تبدیل شده است.به تازگی سیلور عنوان کرده است که رمزارزها دارایی مناسب برای سرمایه گذاری بلندمدت هستند. سیلور به تازگی در یک توییت استدلال کرد که اگر افق زمانی سرمایه گذاری شما یک دوره کوتاه مدت، برای مثال یک ساله باشد، هر دارایی می تواند انتظارات شما را برآورده کند. اما “اگر افق سرمایه گذاری شما یک قرن باشد” بیت کوین برای شما بسیار مناسب خواهد بود. به زبان ساده، در دوره های زمانی طولانی مدت BTC یک سرمایه گذاری خوب است.“اگر افق زمانی سرمایه گذاری شما یک ساله باشد، هر رویکردی ممکن است اثرگذار باشد. اما اگر افق زمانی سرمایه گذاری شما یک قرن باشد، تنها یک دارایی مؤثر خواهد بود: بیت کوین.”سیلور در توییت قبلی خود فاش کرده بود که پیش از سرمایه گذاری رویاین رمزارز به دارایی های مالی سنتی همچون سهام و اوراق قرضه نیز بسیار فکر کرده است، اما در نهایت Bitcoin را به عنوان یک “دارایی ایده آل برای بلندمدت” در نظر گرفته است. به همین دلیل، درک این موضوع که چرا افراد به جای سرمایه گذاری بلند مدت روی ارزهای دیجیتال، آنها را معامله می کنند برای وی مشکل است و ترید بیت کوین را بی معنا می داند.به دنبال شیوع ویروس کرونا، بانک های مرکزی سراسر دنیا در تلاش برای تقویت اقتصاد کشورهایشان، به چاپ بی سابقه پول روی آورده اند. اما این رویکرد در نهایت کاهش اعتماد سرمایه گذاران ارزهای فیات را به دنبال داشته است.مایکرواستراتژی سرمایه گذار بیت کوینبسیاری از افراد و همچنین سازمان های تجاری هم اکنون به دنبال دارایی های جایگزین برای حفظ ثروت خویش هستند و Bitcoin با حداکثر عرضه ۲۱ میلیونی خود، به یک گزینه کاملاً جذاب برای سرمایه گذاران تبدیل شده است.شرکت هایی همچون گری اسکیل (Grayscale)، مایکرواستراتژی و اسکوئر (Square) قبلاً دریافته اند که ارزش ماندگاری بیت کوین بسیار بیشتر از ارزهای فیات و دارایی های دیگر است. چنین شرکت هایی احتمالاً قصد دارند اولین ارز دیجیتال را برای چندین سال – یا حتی طبق گفته مایکل سیلور برای یک قرن – نگهداری دارند.بیت کوین با دارایی های جایگزین رقابت می کند، نه با آلت کوین هاسیلور در یک توییت جداگانه، بیان کرد که بیت کوین با کلاس دارایی های جایگزین در رقابت است و نه با آلت کوین ها یا رمزارزهای جایگزین.به گفته وی، اکنون ۹۹.۹ درصد از ثروت دنیا در دارایی هایی مانند طلا، پول نقد، سهام، اوراق قرضه، املاک و مستغلات سرمایه گذاری شده است. بر همین اساس سیلور پیشنهاد کرده است که تمرکز اصلی دست اندرکاران حوزه رمزارز و قانون گذاران باید افزایش آموزش اکثریت باشد تا بحث با اقلیت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیرعامل مایکرواستراتژی: ترید بیت کوین بی معنا است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون