روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شرکت پانترا : آینده مالی در فضای دیفای نهفته است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ منتشر شد.

شرکت پانترا : آینده مالی در فضای دیفای نهفته است

[…]

نوشته شرکت پانترا : آینده مالی در فضای دیفای نهفته است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آینده مالی در فضای دیفایعلی رغم رکود اخیر بازار دیفای (DeFi)، شرکت پانترا (Pantera) معتقد است آینده مالی در دیفای نهفته است و قصد دارد در حوزه امور مالی غیرمتمرکز سرمایه گذاری کند.شرکت پانترا کپیتال به تازگی در یک وبینار فاش کرده است که صندوق دارایی دیجیتال آنها قصد دارد میزان سرمایه گذاری خود روی دیفای را نسبت به سایر بخش های بازار افزایش دهد.جوی کروگ (Joey Krug)، مدیر ارشد پانترا، اظهار داشت که برخلاف دیگر صندوق هایی که بیشتر دارایی خود را به سرمایه گذاری روی بازارهایی همچون بیت کوین اختصاص داده اند، شرکت وی آماده است تا یک سرمایه گذاری گسترده در بازار DeFi انجام دهد.“اگر به عملکرد دیگر شرکت ها نگاه کنید، خواهید دید که صندوق دارایی های دیجیتال ما نسبت به سایر رقبا رویکرد متفاوتی را اتخاذ کرده است. بخش عظیمی از سرمایه گذاری های بازار را پرداخت و ذخیره ارزش تشکیل داده است. مواردی همچون بیت کوین، بیت کوین کش و غیره. پلتفرم های قراردادهای هوشمند، امور مالی غیرمتمرکز، امور مالی باز، هر آنچه می خواهید آن را صدا بزنید، اینجا دقیقا جایی است که رو به رشد است و می توان روندی صعودی را در آن متصور شد.”کل ارزش قفل شده و حجم مبادلات انجام شده دیفایبازار رمزارزها رونق خواهد گرفتهمچنین کروگ به رشد سریع فضای DeFi، از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) و حجم معاملات انجام شده در صرافی های غیرمتمرکز، اشاره کرد. یک نماینده پانترا که در وبینار این شرکت حضور داشت، بیان کرد که از دید آنها دیفای آینده مالی است و صرفاً یک حباب نخواهد بود.در همین حال، مدیرعامل پانترا، دن مورهد (Dan Morehead) اظهار داشت که سرازیر شدن ارزهای فیات به اقتصاد باعث افزایش قیمت رمزارزها شده است و پانترا انتظار دارد در آینده نزدیک حتی یک روند صعودی قویتر را نیز در این حوزه شاهد باشیم. وی افزود:“ما فکر می کنیم که طی ۲ تا ۳ سال آینده یک روند صعودی گسترده را شاهد باشیم.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شرکت پانترا : آینده مالی در فضای دیفای نهفته است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون