روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل تکنیکال بیت کوین 23 مهر ، گاوها پیروز می شوند یا خرس ها ؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ منتشر شد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 23 مهر ، گاوها پیروز می شوند یا خرس ها ؟

[…]

نوشته تحلیل تکنیکال بیت کوین ۲۳ مهر ، گاوها پیروز می شوند یا خرس ها ؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۲۳ مهرآیا خریداران ریسک پذیر ابتکار عمل را در راه رسیدن به ۱۲۰۰۰ دلار بدست آورده اند؟ در ادامه به تحلیل تکنیکال بیت کوین (Bitcoin) در تاریخ ۲۳ مهر خواهیم پرداخت.وضعیت بازار رمزارزها در روز گذشته بهبود یافت، زیرا ۱۰ رمزارز برتر بازار مجدداً روند صعودی را در پیش گرفتند. اما در این میان کاردانو (ADA) برنده اصلی است، چرا که افزایش قیمتی ۸.۴۵ درصدی را تجربه کرده است.روند تازه رمز ارزهای برتر بر کل ارزش بازار اثر گذار بوده است. ارزش کل بازار با رشد ۵ میلیارد دلاری خود به ۳۶۴ میلیارد دلار افزایش یافت.تغییرات ارزش بازار رمزارزاطلاعات مربوط به بیت کوین ۲۳ مهر (۱۴ اکتبر):ارزش بازار: ۲۱۱،۳۰۷،۱۵۸،۴۲۷ دلارقیمت: ۱۱۴۱۱.۷۲ دلارحجم مبادلات: ۲۲،۶۳۳،۳۰۴،۰۴۳ دلارتغییر (۲۴ ساعت): -۰.۹۷٪داده های به کار گرفته شده برای تحلیل تکنیکال بیت کوین مربوط به زمان نگارش این مطلب هستند.صبح دیروز، فشار فروش رو به افزایش گذاشت و بعد از ظهر قیمت بیت کوین (BTC) با پشتیبانی سطح ۱۱۲۰۰ دلار روبرو شد.با این حال، بعد از ظهر دیروز و پس از آزمایش مجدد دو ساعته EMA55 ، گاوها ابتکار عمل را به دست گرفتند و یک حرکت صعودی نسبتاً قدرتمند را شکل دادند. بیت کوین از سطح ۵۰ درصد فیبوناچی که طی هفته گذشته قیمت آن را در حالت خنثی یا رنج (Sideways) نگه داشته بود عبور کرده است.در پایان روز، بیت کوین حداکثر قیمتی در حدود ۱۱۷۳۰ دلار را از خود به جای گذاشت، در حالی که در طول شب حجم معاملات آن کاهش یافت و قیمتش بالاتر از سطح ۵۰ درصد فیبوناچی قرار گرفت. اگر گاوها موفق شوند یک موج صعودی دیگر را ایجاد کنند، بیت کوین سطح ۱۲ هزار دلار را آزمایش خواهد کرد. اما این احتمال وجود دارد که این رمزارز نتواند برای طولانی مدت ترازی بالاتر از سطح ۵۰ درصد فیبوناچی را حفظ کند. به احتمال زیاد، بیت کوین در آینده نزدیک به سطح قیمت میانگین خود باز خواهد گشت.تحلیل روزانه قیمت بیت کویندر چارت، سرمایه گذاران ریسک پذیر همچنان وضعیت را کنترل تحت کنترل خود دارند. با این حال، برای به دست آوردن نقدینگی جهت افزایش بیشتر قیمت، ممکن است یک اصلاح قیمت جزئی در منطقه ۱۱۲۰۰ دلار را شاهد باشیم. اما اگر Bitcoin زیر سطح ۱۱۰۰۰ دلار باقی بماند، سناریوی نزولی طولانی مدت اجرا خواهد شد.تحلیل قیمت بیت کوین – بررسی احتمال روند نزولیدر چارچوب زمانی روزانه و پیش از اینکه گاوها یا خرس ها ابتکار عمل را بدست گیرند، BTC در محدوده قیمت ۱۱۰۰۰ تا ۱۱۳۰۰ دلار باقی خواهد ماند. با این حال حجم معاملات رو به کاهش است، این بدان معناست که کاهش قیمت به سطح ذکر شده تا پایان هفته جاری امکان پذیر است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل تکنیکال بیت کوین 23 مهر ، گاوها پیروز می شوند یا خرس ها ؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون