روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " موفقیت گری اسکیل در جذب ۱ میلیارد دلار سرمایه در قالب رمزارز از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ منتشر شد.

موفقیت گری اسکیل در جذب ۱ میلیارد دلار سرمایه در قالب رمزارز

[…]

نوشته موفقیت گری اسکیل در جذب ۱ میلیارد دلار سرمایه در قالب رمزارز اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جذب ۱میلیارد دلار سرمایه در قالب رمزارزشرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale) موفق شده است در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ بیش از یک میلیارد دلار سرمایه جدید را در قالب پروژه های رمزارز جذب کند.دیروز (۱۴ اکتبر)، مدیر دارایی های ارزی دیجیتال گری اسکیل، گزارش این شرکت برای سه ماهه سوم سال جاری را منتشر کرد. بر اساس گزارش منتشر شده بخش محصولات سرمایه گذاری گری اسکیل، ۱.۰۵ میلیارد دلار افزایش سرمایه را شاهد بوده است.“گری اسکیل بیت کوین تراست” (GBTC) که طی سه ماه گذشته کمتر از ۷۲۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است، رتبه اول این بخش را در اختیار دارد.گری اسکیل بیت کوین تراستبا این حال، تقاضا برای سایر محصولات Grayscale افزایش یافته است، در مجموع ۳۱٪ از ورودی های سه ماهه سوم مربوط به محصولات دیگری به غیر از Grayscale Bitcoin Trust بوده است.در میان سایر محصولات، بیشترین سرمایه جذب شده به بیت کوین کش تراست (GBCT)، لایت کوین تراست (GLT) و صندوق سرمایه گذاری بزرگ دیجیتال گری اسکیل (Grayscale Digital Large Cap Fund) مربوط می شود.دیگر محصولات این شرکت با محوریت سایر ارزهای دیجیتال، همچون تریوم (Ethereum)، ریپل (Ripple) و زی کش (Zcash)، به بازار عرضه شده اند. اتریوم تراست، دومین صندوق تراست متمرکز بر رمزارز است که اخیراً به جمع شرکت های گزارش دهنده به SEC پیوسته است.سرمایه گذاران نهادیسرمایه گذاری های انجام شده روی خانواده محصولات گری اسکیل در سال ۲۰۲۰ تا به امروز از مرز ۲.۴ میلیارد دلار فراتر رفته است. این رقم، دو برابر سرمایه ۱.۲ میلیارد دلاری است که محصولات گری اسکیل طی سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۹ موفق به جذبش شده اند.بیشتر سرمایه گذاری ها همچنان از طریق سرمایه گذاران نهادی تأمین می شوند، به طوریکه بیش از ۸۰٪ سرمایه گذاری سه ماهه سوم را به خود اختصاص داده اند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " موفقیت گری اسکیل در جذب ۱ میلیارد دلار سرمایه در قالب رمزارز از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون