روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مکس کایزر : دولت ها و بانک ها تنها برنده بازی ارز فیات هستند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ منتشر شد.

مکس کایزر : دولت ها و بانک ها تنها برنده بازی ارز فیات هستند

[…]

نوشته مکس کایزر : دولت ها و بانک ها تنها برنده بازی ارز فیات هستند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دولت ها و بانک ها برنده بازی ارز فیاتاظهارنظرهای بدبینانه و توأم با ناامیدی مکس کایزر (Max Keiser) با گفتن اینکه دولت ها و بانک ها برنده بازی ارز فیات هستند، همچنان ادامه دارد.مکس کایزر به تازگی با استفاده از مثال بازی پوکر Hi/Lo (گونه ای از بازی پوکرها که در آن بالاترین و پایین ترین دست ها برنده بازی می شوند)، توضیح داد که شهروندان در صورت نگه داشتن ارزهای صادر شده توسط دولت ها، در نهایت متضرر خواهند شد.تقابل ارزهای فیات و بیت کوینکایزر پنجشنبه (۱۵ اکتبر) اظهار داشت:“شما فقط در صورت داشتن دست بالا می توانید سعی کنید که بازی را ببرید: طلا، نقره و بیت کوین . شما نمی توانید برنده بازی دست پایین باشید، مگر اینکه یک دولت مستقل یا یک بانک سرمایه گذاری بزرگ باشید و این خلاصه بازی امروز جهان است.”در انتهای یک سال پرهیاهو که با چاپ مقدار قابل توجهی پول، مشکلات اقتصادی و نگرانی های ناشی از شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده همراه بود، تعدادی از تحلیلگران اقتصادی همچنان روایتی را دنبال می کنند که در آن دارایی های مالی جایگزین، از اهمیت بالاتری نسبت به پول نقد برخوردار هستند.کایزر توضیح داد:“بازار فارکس، طرفداران پول کاغذی، ارزهای دولتی، همه آنها سعی دارند تورم را کاهش دهند، اما ما می دانیم که این واقعیت ندارد. آنها در تلاشند ارزش ارز را کاهش دهند تا صادرات خود را افزایش دهند. آنهم با به بار آوردن خسارت برای دیگر افرادی که در این بازی پوکر دخیل هستند. پرسشی که مطرح می شود این است که، چه کسی بدترین ارز را خواهد داشت؟”به گفته کایزر، فقط دولت ها و بانک ها می توانند با داشتن دست پایین برنده شوند. با این وجود بازیکنان کوچک مسیر دیگری دارند و می توانند با در اختیار داشتن طلا، نقره و بیت کوین (BTC) پیروز این تحولات باشند. اغلب مردم برای محافظت از ثروت خود در مقابل تورم و سایر وضعیت های اقتصادی نامساعد، به دنبال خرید و نگهداری این دارایی های سه گانه هستند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مکس کایزر : دولت ها و بانک ها تنها برنده بازی ارز فیات هستند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون