روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پل تودور جونز: خرید بیت کوین همچون سرمایه گذاری زودهنگام در اپل یا گوگل از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ منتشر شد.

پل تودور جونز: خرید بیت کوین همچون سرمایه گذاری زودهنگام در اپل یا گوگل

[…]

نوشته پل تودور جونز: خرید بیت کوین همچون سرمایه گذاری زودهنگام در اپل یا گوگل اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاری زودهنگام در گوگل و اپلبنابر گفته های پل تودور جونز (Paul Tudor Jones)، خرید بیت کوین در میان گزینه های مناسب برای رویارویی با تورم از امتیاز بسیار بالایی برخوردار است و همچون سرمایه گذاری زودهنگام در اپل و گوگل است.پل تودور جونز (Paul Tudor Jones)، سرمایه گذار و میلیاردر مشهور وال استریت، ضمن اشاره به سرمایه گذاری اولیه خود در ماه می سال ۲۰۲۰ روی بیت کوین، بیان کرد که اکنون این ارز دیجیتال را بیشتر از هر زمان دیگری دوست دارد.جونز در برنامه زنده سکواک باکس شبکه CNBC آمریکا، فاش کرد که “یک سرمایه گذاری اندک و تک رقمی” روی این دارایی دیجیتال انجام داده است.با این حال رویکرد او نسبت به این سرمایه گذاری بدون تغییر باقی مانده است. او همچنان معتقد است که بیت کوین یک سپر عالی در برابر تورم، که انتظار می رود طی چند سال آینده و به دلیل مداخله بانک مرکزی افزایش یابد، خواهد بود. مقادیر بی سابقه تسهیل کمی ( Quantitative Easing)، گسترش ترازنامه و تعهد سفت و سخت تر به تورم از سوی فدرال رزرو، باعث شده است انتظارات تورمی افزایش یابد.پل تودور جونز سرمایه گذار بیت کوینبه گفته جونز، بیت کوین در مقایسه با گزینه های سنتی همچون طلا، اوراق بهادار با نرخ تورم خزانه داری، مس و دیگر استراتژی های پیچیده تر، یکی از بهترین “معاملات تورمی” خواهد بود. جونز در این رابطه افزود:“بیت کوین از همراهی خیل عظیمی از افراد بسیار بسیار باهوش و توانمند برخوردار است که به آن اعتقاد دارند. این چیزی شبیه به سرمایه گذاری با استیو جابز و اپل یا سرمایه گذاری زودهنگام در گوگل است.”پل تودور جونز یکی از اهالی با سابقه صنعت است که برای اولین بار به دلیل پیش بینی صحیح سقوط بازار سهام در سال ۱۹۸۷، معروف به دوشنبه سیاه، به شهرت رسید. اظهارات قبلی وی که در تأیید بیت کوین بیان شده بود، باعث شد جامعه رمزارز بر سر شوق بیاید. نظرات جونز باعث شد بود برخی از اعضای جامعه رمزارز در خصوص تبدیل شدن وی به یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین در آینده نزدیک گمانه زنی کنند.برخی تایید جونز را قایق نجات بالقوه برای سرمایه گذاران نهادی بیشتری می دانند که ممکن است بعد از اینکه نام های شناخته شده جهش انجام دهند، با اعتماد به نفس بیشتری در کلاس دارایی سرمایه گذاری می کنند.برخی از علاقمندان به کریپتو، صحبت های جونز در تأیید بیت کوین را به عنوان سرآغاز ورود دیگر سرمایه گذاران نهادی به این عرصه تعبیر کرده بودند. چرا که ورود افراد نام آشنای صنعت به عرصه کریپتو می تواند باعث شود اعتماد دیگر سرمایه گذاران به این کلاس دارایی افزایش یابد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پل تودور جونز: خرید بیت کوین همچون سرمایه گذاری زودهنگام در اپل یا گوگل از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون