روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجمع نهنگ های بیت کوین در تراز 13000 دلار ، شکل گیری تراز حمایتی جدید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ منتشر شد.

تجمع نهنگ های بیت کوین در تراز 13000 دلار ، شکل گیری تراز حمایتی جدید

[…]

نوشته تجمع نهنگ های بیت کوین در تراز ۱۳۰۰۰ دلار ، شکل گیری تراز حمایتی جدید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجمع نهنگ های بیت کوینداده های ویل مپ (Whalemap) نشان می دهند که با تجمع نهنگ ها در تراز ۱۳۰۰۰ دلار یک سطح حمایتی در حال شکل گیری است و این در حالی است که قیمت بیت کوین (Bitcoin) بالای ۱۳۳۰۰ دلار در نوسان است.براساس داده های زنجیره ای ویل مپ، تراز ۱۳ هزار دلار به سطح پشتیبانی قیمت بیت کوین تبدیل شده است. تجمع نهنگ ها نشان دهنده آن است که دارندگان بزرگ بیت کوین در حال افزایش هستند.تجمع نهنگ ها هنگامی شکل می گیرد که مقدار زیادی بیت کوین به آدرس جدیدی انتقال یافته و خرج نشوند. به عبارت دیگر، این انتقال ها نشان می دهند که نهنگ ها بیت کوین خود را خریداری کرده یا به نهنگ های دیگر انتقال داده اند. در نهایت، این موضوع بیانگر تقاضای خرید بالا است.تجمع نهنگ های بیت کوینتجمع بزرگ نهنگ ها در تراز ۱۳ هزار دلار، می تواند باعث شود این سطح به یک تراز حمایتی کلیدی تبدیل شود.با توجه به روند صعودی مناسب بیت کوین، نهنگ ها در مناطق کلیدی آن تجمع کرده اند. تجمع نهنگ ها در تراز ۱۳۰۰۰ دلار می تواند حاکی از آن باشد که سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا، انتظار ندارند که در کوتاه مدت یک اصلاح قیمت بزرگ را شاهد باشند. اندی بوهوتسکی (Andy Bohutsky)، تحلیلگر ویلمپ توضیح داد:“ما اکنون تجمع نهنگ ها در تراز ۱۳۰۰۰ دلار را شاهد هستیم. تعداد زیادی بیت کوین خرج نشده متعلق به کیف پول های نهنگ در این سطح قرار گرفته است. از آنجا که قیمت بیت کوین بالاتر از سطح ۱۳۰۰۰ دلار است، این تراز باید به عنوان یک سطح حمایتی عمل کند. معاملات OTC را می توان دلیل تجمع نهنگ ها در این تراز قلمداد کرد: با توجه به حجم بلای هودلرها در مدت زمان کوتاهی که در تراز ۱۳ هزار دلار سپری شد، می توان گفت که مقدار زیادی بیت کوین در این بازه زمانی جابجا شده است (حجم معاملات هودلرها در ۲۳ اکتبر بیش از ۱ میلیارد دلار بوده است).”بعداً معلوم شد که این معامله ۱.۱ میلیارد دلاری توسط ژاپو (Xapo)، ارائه دهند خدمات نگهداری رمزارزها، صورت گرفته است. از آنجا که ژاپو ارائه دهنده خدمات کاستودی در حوزه رمزارز است به نظر می رسد که این معامله به صورت فرابورس (OTC) انجام گرفته باشد.خطر اصلاح قیمت کلان و از بین رفتن سود کم استدر همین حال، دیگر معیار مرتبط یا نسبت سود مصرفی (SOPR) ارزیابی می کند که آیا سرمایه گذاران بازار رمزارز از موقعیتی که در آن قرار دارند سود می برند یا خیر.تحلیل وضعیت سود نهنگ های بیت کوینبنابر توضیح بوهوتسکی اگرچه SOPR همواره در حال ثبات نبوده است، اما وقتی بیت کوین از تراز ۱۳۸۰۰ دلار عبور کرد، این شاخص افزایش قابل توجهی نداشته است.این داده ها دو موضوع مهم را نشان می دهند. اول، سرمایه گذاران طی ماه گذشته به طور منظم سود دریافت کرده اند، و این احتمال اصلاح قیمت بزرگ و از دست رفتن سود به شکل قابل توجه را کاهش می دهد. دوم، نهنگ ها حتی با افزایش قیمت به تراز مقاومت چند ساله ۱۳۸۷۵ دلار نیز، سود زیادی بدست نمی آورند. وی افزود:“منشأ بیت کوین هایی که در آن زمان صرف شده، در نمودار “نقشه بیت کوین های مصرف شده” (حباب های قرمز) نشان داده شده است. SOPR برای ساعت ۰۱:۰۰ به وقت محلی UTC در ۲۳ اکتبر زیاد بالا نرفته، هرچند که این موضوع بسیار تعجب آور است. از منظر کلان، نمایه حجم این مناطق را به خوبی نشان می دهد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجمع نهنگ های بیت کوین در تراز 13000 دلار ، شکل گیری تراز حمایتی جدید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون