روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سیگنال تکنیکال اتریوم ، شکل گیری روند صعودی را پیشنهاد می دهد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ منتشر شد.

سیگنال تکنیکال اتریوم ، شکل گیری روند صعودی را پیشنهاد می دهد

[…]

نوشته سیگنال تکنیکال اتریوم ، شکل گیری روند صعودی را پیشنهاد می دهد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سیگنال تکنیکال اتریوماتریوم طی دو هفته گذشته در مقایسه با بیت کوین (Bitcoin) عملکرد چشمگیری نداشته است. این آلت کوین شاخص در این مدت رشدی ۱۳ درصدی را تجربه کرده و این در حالیست که قیمت بیت کوین در همین مدت ۲۰ درصد افزایش یافته است. به اعتقاد تحلیلگران این شکاف به زودی برطرف خواهد شد. چرا که تعدادی از سیگنال های تکنیکال اتریوم ، نشان دهنده آن هستند که قیمت این رمزارز بیشتر خواهد شد.اتریوم در دو هفته گذشته عملکرد قابل توجهی نسبت به بیت کوین از خود به نمایش نگذشته است. این دو دارایی به ترتیب افزایش قیمتی ۱۳ و ۲۰ درصدی را تجربه کرده اند.با وجود عملکرد نامناسب ETH در کوتاه مدت، تحلیلگران اعتقاد دارند که اتریوم به زودی یک افزایش قیمت را شاهد خواهد بود. یک تحلیلگر رمزارز نمودار زیر را روز سه شنبه (۲۷ اکتبر) به اشتراک گذاشته است. این نمودار نشان می دهد که در حال حاضر اتریوم نسبت به بیت کوین عملکرد مناسبی ندارد، اما با توجه به تعدادی از سیگنال های تکنیکال این احتمال می رود که روند کنونی به زودی جبران شود. وی به طور ویژه به سه سیگنال تکنیکال اشاره کرد که بیانگر ابر ایچیموکو (Ichimoku Cloud) هستند. این سیگنال ها به شرح زیر هستند:اتریوم در حال امتحان کردن دوباره تراز مسطح تنکان (Tenkan) است که آن را به عنوان یک تراز حمایتی تأیید می کند. این سطح برای پشتیبانی از سرمایه گذاران ریسک پذیر (گاوها) در طی روند صعودی حیاتی خواهد بود.چیکو (Chikou) به وقوع یک جهش در کومو (ناحیه ابر) اشاره دارد.ابر آینده اتریوم وارد ناحیه سبز رنگ شده و این موضوع بر شکل گیری یک روند صعودی دلالت دارد.عملکرد قیمتی اتریوم و بیت کوینعملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیت کوینبه اعتقاد تحلیلگران اتریوم می تواند عملکرد بهتری را نسبت به بیت کوین از خود به نمایش بگذارد.سو ژو (Su Zhu)، مدیر ارشد فناوری اطلاعات و مدیر عامل شرکت تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital)، اخیراً نظر خود در این رابطه را به اشتراک گذشته است. وی گفته است:“افزایش قیمت بیت کوین نه تنها برای آلت کوین ها مفید نیست، بلکه سبب ایجاد روند نزولی در آنها نیز خواهد شد. دلایل بی شماری مؤیید این رفتار خواهند بود، اما تمامی آنها به این واقعیت خلاصه می شوند که پول یک بازی هماهنگی است و بیت کوین نقطه کانونی و اولین انتخاب بازیگران در زمان عدم وجود اطلاعات کافی خواهد بود. این موضوع مستقل از احساسات شما خواهد بود و جامعه رمزارز در آن نقشی نخواهد داشت.”در هفته گذشته به خوبی شاهد این بازی بوده ایم. همانطور که گفته شد، با افزایش سریع قیمت بیت کوین ، اتریوم عقب مانده است. هرچند، این احتمال وجود دارد که این آلت کوین شاخص روند صعودی خود را در زمانی که BTC در حال تثبیت قیمت است و سرمایه های اختصاص یافته به خرید آن وارد چرخه می شوند، آغاز کند.البته مدت زمانی طول خواهد کشید تا این روند افزایشی را شاهد باشیم. تحلیلگران همچنین متذکر شده اند که معیار برتری بیت کوین، یا نحوه عملکرد آلت کوین در برابر BTC، به زودی افزایش خواهد یافت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سیگنال تکنیکال اتریوم ، شکل گیری روند صعودی را پیشنهاد می دهد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون