روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تنها 3 روز تا ثبت رکورد تاریخی قیمت بیت کوین باقی مانده است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ منتشر شد.

تنها 3 روز تا ثبت رکورد تاریخی قیمت بیت کوین باقی مانده است

[…]

نوشته تنها ۳ روز تا ثبت رکورد تاریخی قیمت بیت کوین باقی مانده است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رکورد تاریخی جدید بیت کویناگر قیمت بیت کوین (Bitcoin) بتواند تا انتخابات ایالات متحده آمریکا بالاتر از تراز ۱۰ هزار دلار باقی بماند، رکورد تاریخی جدیدی را از خود به جای خواهد گذاشت و با استناد به شواهد تاریخی قیمت بعدی آن ۱۰۰ هزار دلار خواهد بود.نزدیک به ۱۰۰ روز است که بیت کوین (BTC) در بالای سطح ۱۰ هزار دلار جا خوش کرده است. اگر تاریخ تکرار شود، این بدان معنی است که یک افزایش قیمت نجومی برای آن در پیش خواهد بود. همانطور که هفته گذشته کاربران بسیاری در شبکه های اجتماعی به این موضوع اشاره کردند، بیت کوین فقط ۳ روز دیگر تا ثبت یک رکورد تاریخی جدید فاصله دارد.براساس داده های کوین متریکس (CoinMetrics)، شرکت فعال در حوزه تجزیه و تحلیل اطلاعات، بیت کوین برای مدت ۱۰۰ روز با قیمتی بالاتر از ۱۰ هزار دلار معامله شده است.به عنوان مثال، پس از ۱۰۰ روز باقی ماندن قیمت بیت کوین بالاتر از تراز ۱۰ دلار، فقط ۱۲۲ روز طول کشید تا قیمت آن به ۱۰۰ دلار برسد. در همین حال، پس از ۱۰۰ روز باقی ماندن بالاتر از سطح ۱۰۰ دلار، فقط دو روز طول کشید تا بیت کوین ۱۰۰۰ دلاری را مشاهده کنیم.اگر به حرکت قیمت بیت کوین از تراز ۱۰۰۰ دلار به رنج ۱۰۰۰۰ دلار نگاه کنیم، متوجه می شویم که این افزایش قیمت بیشتر طول کشیده است. به عبارت دیگر، پس از یک دوره ۱۰۰ روزه در تراز ۱۰۰۰ دلار، ۱۵۰ روز طول کشیده است تا قیمت این رمزارز ۵ رقمی شود. روز دوشنبه، شرکت تحلیلی TIE گزارش داد:“قیمت بیت کوین برای مدت زمانی بیش از ۹۰ روز، بالای تراز ۱۰ هزار دلار باقی مانده است و در حال حاضر ۳۰ درصد بالاتر از این سطح کلیدی در حال معامله است. این طولانی ترین دوره حضور بیت کوین بالاتر از این تراز می باشد.دومین دوره طولانی در دسامبر سال ۲۰۱۷ رخ داد که بیت کوین برای اولین بار از تراز ۱۰۰۰۰ دلار عبور کرد، فقط چند روز پیش از آنکه ۷۹ درصد افزایش قیمت را تجربه کند و به بالاترین رقم تاریخی خود در ۲۰۰۰۰ دلار برسد. سومین مورد نیز در آگوست سال ۲۰۱۹ رخ داد، دورانی ۴ ماهه که بیت کوین در بازه ۲۰ درصدی این تراز در حال معامله بود.”داده های ثبت شده قیمت بیت کوینتنظیم سختی شبکه برای کاهش هزینه های هنگفتبا توجه به اینکه ۳ نوامبر آخرین روز از این دوره ۱۰۰ روزه است، تمام توجهات بر این متمرکز شده است که عملکرد قیمت بیت کوین طی روزهای آینده چگونه خواهد بود.این موضوع فقط با قانون ۱۰۰ روزه در ارتباط نیست. پیش از آن، بیت کوین احتمالاً اکتبر را با یکی از بالاترین قیمت های پایانی ماهانه خود تمام خواهد کرد. برای اینکه این ماه در رتبه اول قرار گیرد، پادشاه رمزارزها باید تا پایان روز شنبه تراز ۱۳۸۹۰ دلار را از آن خود کند.در همین حال سه شنبه (۳ نوامبر)، با انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده نیز همزمان است، رویدادی که نتیجه ای آنی و گسترده بر بازارهای کلان خواهد گذاشت.همچنین روز سه شنبه با بروزرسانی سختی شبکه بیت کوین روبرو خواهیم شد که در حال حاضر ۱۰.۴ درصد کاهش را نشان می دهد که این بزرگترین حرکت نزولی این شاخص از اواخر ماه مارس تا کنون است. براساس گزارشات پیشین، نتیجه این تغییر یک سطح ورود آسان تر برای ماینرها خواهد بود.عملکرد قیمت نیز ممکن است تغییراتی متناسب با رفتار ماینرها را تجربه کند، در حالی که هزینه های کنونی کارمزد نیز باید با توجه به افزایش سودآوری استخراج، کاهش یابد. در حال حاضر هزینه کارمزد، بر حسب دلار، به بالاترین میزان خود از اوایل سال ۲۰۱۸ تا کنون افزایش یافته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تنها 3 روز تا ثبت رکورد تاریخی قیمت بیت کوین باقی مانده است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون