روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اضافه شدن امکان تبدیل تتر (usdt) به یورو در صرافی بایننس توسط سیمپلکس از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ منتشر شد.

اضافه شدن امکان تبدیل تتر (usdt) به یورو در صرافی بایننس توسط سیمپلکس

[…]

نوشته اضافه شدن امکان تبدیل تتر (USDT) به یورو در صرافی بایننس توسط سیمپلکس اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تبدیل تتر به یوروشرکت سیمپلکس (Simplex)، ارائه دهنده سرویس پرداخت رمزارز به ارز فیات، در حال افزودن ارز فیات دیگری به لیست مسیرهای خروجی (Off-Ramp) خود است تا اینگونه صرافی های طرف قرارداد خود از جمله بایننس (Binance) و هوبی (Huobi) را قادر سازد، استیبل کوین تتر (USDT) را به طور عمده به یورو تبدیل کنند.براساس اطلاعیه روز پنجشنبه (۲۹ اکتبر)، سیمپلکس یک مسیر خروجی دیگر را برای تتر در شبکه صرافی های طرف قرارداد خود، از جمله صرافی های اوکی اکسچنج (OKEx)، بایننس و هوبی عرضه کرده است. نماینده سیمپلکس بیان کرد:“مدتی است که امکان خرید تتر از طریق شبکه شرکای ما در دسترس قرار گرفته است، اما امکان نقد کردن یا فروش مستقیم با این رمزارز هنوز عملیاتی نشده است … در حال حاضر تنها گزینه فروش از طریق یورو است، ولی خرید آن با ۵۰ ارز فیات امکان پذیر می باشد.”به گفته مدیران شرکت سیمپلکس، صرافی های همکار این شرکت می توانند بلافاصله خروجی جدید رمز ارز به فیات را به صورت گسترده و در سطح بین المللی در اختیار کاربران خود قرار دهند. سخنگوی این شرکت افزود:“سیمپلکس هر کسی را قادر می سازد USDT را بفروشد و آن را به یورو تبدیل کند. کاربران می توانند با استفاده از حساب بانکی ما و از طریق شبکه شرکایمان این وجوه را به هر جای دنیا منتقل کنند.”تا به امروز، بیش از ۲۰۰ سرویس از جمله صرافی های ارز دیجیتال، کارگزاران و کیف پول های رمزارز در شبکه شرکای سیمپلکس مشغول فعالیت شده اند. شبکه شرکای سیمپلکس علاوه بر پلتفرم های متمرکز رمزارز، شرکت هایی همچون میکردائو (MakerDAO)، یکی از بازیگران اصلی در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi)، را نیز شامل می شود.ارزش بازار تتر، بزرگترین استیبل کوین جهان، در سال ۲۰۲۰ تقریباً ۳۰۰ درصد رشد را تجربه کرده است. تتر سال ۲۰۲۰ را با ارزش بازار ۴ میلیارد دلاری آغاز کرد و تا ماه اکتبر تا حدود ۱۶ میلیارد دلار رشد را تجربه کرده است. براساس گزارش اخیر بلومبرگ، ارزش بازار این استیبل کوین شاخص می تواند تا پایان سال ۲۰۲۱ از اتریوم (Ethereum) پیشی بگیرد و پس از بیت کوین به دومین رمزارز بزرگ بازار تبدیل شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اضافه شدن امکان تبدیل تتر (usdt) به یورو در صرافی بایننس توسط سیمپلکس از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون