روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم - 10 آبان از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ منتشر شد.

تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم - 10 آبان

[…]

نوشته تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم – ۱۰ آبان اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم – ۱۰ آبانتحلیل قیمت بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) تثبیت قیمت پادشاه رمزارزها در نزدیکی تراز مقاومت کلیدی و تضعیف ساختار تکنیکال آلت کوین شاخص را نمایان ساخته است.شاخص تسلط بیت کوین (BTC)، از حدود ۵۶ درصد در اوایل ماه سپتامبر، به بالای ۶۳ درصد رسیده است. این روند نشان دهنده آن است که احتمالاً فعالان بازار، سرمایه خود را به جای آلت کوین، به خرید بیت کوین اختصاص داده اند. به همین دلیل، چندین آلت کوین با اصلاح قیمت روبرو شده یا در بازار رنج قرار گرفته اند.در حالی که بازارهای سنتی از نزدیک تحولات مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به دقت زیر نظر گرفته اند بری سیلبرت (Barry Silbert)، مدیرعامل گری اسکیل (Grayscale)، اعتقاد دارد که قیمت بیت کوین صرف نظر از نتیجه نهایی، افزایش خواهد یافت، زیرا در هر صورت رئیس جمهور بعدی به چاپ دلارهای بیشتر ادامه خواهد داد.اتریوم امروز به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۸۵ دلار) حرکت کرد، اما سرمایه گذاران ریسک پذیر (گاوها) تلاش می کنند تا با حمایت میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۳۷۰ دلار) از این سطح پشتیبانی نمایند. خط روند صعودی نیز دقیقاً زیر این سطح قرار دارد، بنابراین احتمال بازگشت وجود خواهد داشت.تحلیل قیمت روزانه اتریوم – ۱۰ آباناگر که گاوها بتوانند قیمت را به بالاتر از خط روند نزولی سوق دهند، این احتمال وجود خواهد داشت که قیمت اتریوم تا مقاومت بالایی ۴۲۰.۵۰ دلار افزایش یابد. صعود به بالاتر از این سطح می تواند احتمال شکل گیری یک رالی تا تراز ۴۵۰ دلار و سپس تراز ۴۸۸.۱۳۴ دلار را افزایش دهد.از طرف دیگر، اگر سرمایه گذاران ریسک گریز (خرس ها) موفق شوند جفت ارز ETH/USD را زیر خط روند صعودی ببرند، افت قیمت تا سطح ۳۳۳ دلار و سپس ۳۰۸.۳۹۲ دلار امکان پذیر خواهد بود.میانگین متحرک مسطح و RSI نزدیک نقطه میانی، هیچ مزیت خاصی برای گاوها و خرس ها ندارد. از این رو، این جفت ارز می تواند برای چند روز در بازار رنج باقی بماند.تحلیل تکنیکال بیت کوین (BTC/USD)دنباله بلند کندل های ۲ روز گذشته نشان می دهد که گاوها در ترازهای پایین تر در حال خرید یا تجمع هستند. با این حال، عدم ماندگاری بیت کوین در تراز بالاتر از ۱۳۶۰۰ دلار، از تلاش خرس ها برای دفاع از مقاومت بالایی حکایت دارد.بیت کوین پس از تجربه یک بازار رنج گسترده در ۲۸ اکتبر، این احتمال وجود دارد که با افت محسوس در تغییرات قیمتی مواجه شویم، چرا که گاوها و خرس ها به طور همزمان در تلاش هستند دست بالا در این رقابت بدست آورند.با این حال، میانگین متحرک و شاخص مقاومت نسبی (RSI) که هنوز در منطقه اشباع خرید قرار دارد، نشان می دهند که مسیر رو به بالا با کمترین مقاومت همراه خواهد بود.گاوها دوباره سعی خواهند کرد جفت ارز BTC/USD را به بالای تراز ۱۳۹۷۳ دلار و ۵۰ سنت برسانند و در صورت موفقیت، روند صعودی ممکن است از سر گرفته شود.برخلاف این فرض، اگر شاخص از سطح فعلی پایین بیاید و به زیر میانگین متحرک ۲۰ روزه (۱۲ هزار و ۵۱۸ دلار) بلغزد، روندی مطابق میل خرس ها شکل خواهد گرفت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم - 10 آبان از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون