روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ایکان سیتی فرشته نجات آفریقایی ها در برابر شیوع ویروس کرونا از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ منتشر شد.

ایکان سیتی فرشته نجات آفریقایی ها در برابر شیوع ویروس کرونا

[…]

نوشته ایکان سیتی فرشته نجات آفریقایی ها در برابر شیوع ویروس کرونا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ایکان سیتی فرشته نجاتبه گفته توسعه دهندگان ایکان سیتی (Akon City)، شهر مبتنی بر رمزارزها و فناوری بلاکچین ، نقشی حیاتی تر از گذشته را برای سنگال و آفریقا ایفا خواهد کرد.شیوع ویروس کرونا به طور اساسی شیوه کار جهان را تغییر داده، وضع موجود را مختل کرده و روندهای نوظهور را بیش از پیش تسریع کرده است.پس از هزینه های بی سابقه دولت سنگال در سال جاری و وارد آمدن خسارت اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، برخی از سرمایه گذاران برجسته به دنبال بکارگیری رمزارزها از جمله بیت کوین هستند.در همین حال ایکان (Akon)، خواننده مطرح و نامزد دریافت گرمی، در حال برنامه ریزی برای ساخت ایکان سیتی در سنگال است. شهری که قبلاً به واکاندای (Wakanda) واقعی معروف شده بود. حال بنابر گفته ی جان کاراس (Jon Karas)، مسئول توسعه شهر ایکان، شیوع ویروس کرونا اهمیت توسعه این شهر را بیش از پیش کرده است. کاراس بیان کرد:“اکنون ایکان سیتی و آکوین (Akoin)، بسیار ضروری تر از گذشته هستند، این رمزارز کمک خواهد کرد مسیرهای بهتر و بانکداری نوین، آینده بهتر و پایدارتر برای مردم سنگال ساخته شود.”ایکان خواننده معروفماه گذشته، یک فرستاده ویژه سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که جهان هنوز در ابتدای همه گیری ویروس کرونا است و در حالی که بسیاری از کشورهای آفریقایی تاکنون از نرخ بالای مرگ و میر در امان مانده اند، اما کرونا اثرات اقتصادی و مالی مختص به خود را برای آفریقا به همراه خواهد داشت. کاراس افزود:“احتمالاً میلیون ها نفر در سراسر آفریقا شغل خود را از دست خواهند داد و بسیاری از آنها به دلیل ویروس کرونا به فقر شدید دچار خواهند شد. این امر ما را مجبور خواهد کرد تا راهکارهای خلاقانه تری را بکار گیریم.”در وایت پیپر مربوط به رمزارز آکوین که در ماه مارس منتشر شد، مکانیزمی تحت عنوان اتمیک سواپ (Atomic Swaps) معرفی شده است که امکان تبادل رمزارزها، ارزهای فیات و اعتبار تلفن همراه، که به طور گسترده در سرتاسر آفریقا مورد استفاده قرار می گیرد، را میسر می سازد.آکوین در بستر شبکه استلار (Stellar) ساخته شده است و علاوه بر مهیا کردن امکان پرداخت محلی وجوه در آکون سیتی، به شهر کمک خواهد کرد تا از فناوری بلاکچین برای تمام امور از جمله پرداخت مالیات و حمل و نقل بهره گیرد. بنابر برنامه های اعلامی قرار است این پروژه تا پایان سال ۲۰۳۰ به بهره برداری برسد.با این حال، کاراس برنامه های بلند پروازانه تری را برای گسترش پروژه ایکان در سرتاسر آفریقا و حتی آسیای جنوبی در سر می پروراند و فکر نمی کند که آکوین، همچون لیبرا (Libra) فیسبوک، با مقاومت نهادهای قانونی و نظارتی مواجه شود. بنابر گفته های کاراس آکوین مکملی برای ارز ملی سنگال خواهد بود و آنها پروژه خود را با هدف همکاری و حمایت از دولت سنگال پیش می برند و به دنبال رقابت یا جایگزینی ارز ملی این کشور نیستند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ایکان سیتی فرشته نجات آفریقایی ها در برابر شیوع ویروس کرونا از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون