روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 3 رمزارز دیفای که پس از روند صعودی بیت کوین پتاسیل رشد دارند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ منتشر شد.

3 رمزارز دیفای که پس از روند صعودی بیت کوین پتاسیل رشد دارند

[…]

نوشته ۳ رمزارز دیفای که پس از روند صعودی بیت کوین پتاسیل رشد دارند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

به اعتقاد یک تحلیلگر محبوب رمزارز ، ۳ توکن که در دوران جنون دیفای (DeFi) عملکردی عالی را از خود به نمایش گذاشته بودند و با آغاز روند صعودی بزرگ بیت کوین (Bitcoin) افت قیمت را تجربه کردند، اکنون به کف قیمت خود رسیده اند.این تحلیلگر که در جامعه رمزارز با اسم مستعار فلاد (Flood) شناخته می شود، ادعا کرد که سه رمز ارز آوه (AAVE)، تورچین (RUNE) و سولانا (SOL) دارای پتانسیل صعودی هستند. وی به تازگی در یک پادکست درباره بیت کوین صحبت کرده و اعتراف کرده که کمی دیر متوجه عملکرد قیمت بیت کوین شده است. او اعتقاد دارد که وضعیت بخش بزرگی از بازار به همین صورت بوده است:به گفته فلاد، میزان ریسک پروژه های دیفای، متناسب با میزان نوآوری آنها افزایش می یابد:“دیدگاه فعلی من در مورد دیفای این است که من به اندازه کافی فنی نیستم که متوجه شوم آیا مقیاس پذیری لایه دوم اتریوم امکانپذیر است یا خیر. هنگامی که به بسیاری از این پروتکل ها نگاه می کنید بنظر می رسد که زیرساخت های واقعی دارند و اجازه ساخت دیگر امکانات را به توسعه دهندگان می دهند و بنظر می رسد بسیار مفید باشند، به عنوان مثال پروتکل های سینتتیکس (Synthetix) و آوه … . این نوع پروتکل ها که زیرساختی قابل استفاده دارند هم اکنون مفید هستند اما می توانید ببینید که این نوآوری ها با امکاناتی همچون وام های سریع (Flash Lending) و غیره چه ریسک هایی را متوجه کاربران می کنند و به صورت بالقوه امکان آربیتراژ از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر را فراهم خواهند کرد …همانطور که می توانید این مسأله را در مورد هاروست (Harvest) و دیگر پروتکل ها مشاهده کنید، اینها در واقع یک پروتکل در دل پروتکلی دیگر هستند که خود از پروتکلی دیگر استفاده می کنند و به نوعی تمام آنها به هم وابستگی دارند. هنگامی که یک پروتکل در بازار دچار اختلال شود، می تواند روی دارایی هایی که اصلاً گمان نمی کردید با آنها در ارتباط باشند یا خطری متوجهشان شود تأثیر بگذارد.”همچنین این تحلیلگر مطرح خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران نهادی تنها روی بیت کوین تمرکز دارند:“شرکت های بزرگ قرار نیست این مدلی عمل کنند، … ‘در دیفای چگونه عمل کنیم؟ برنامه ما برای ارزش بازار ۵۰ میلیون دلاری چیست؟’ آنها تنها به سرمایه گذاری روی بیت کوین فکر خواهند کرد.من فکر می کنم این چیزی است که مردم نمی توانند درک کنند. بیت کوین اولین دارایی دیجیتالی است که نگاه افراد خارج از حوزه رمزارز را به خود جلب می کند.این همان طرز فکری است که گسترش یافته و از آزمایش تاریخی سربلند بیرون آمده است – فرقی نمی کند که یک دارایی دیجیتال با استفاده از چه زیرساخت ها یا فناوری هایی ساخته شده است. در نهایت اینها فقط ارزش مالی خواهند داشت و افراد و شرکت هایی که هم اکنون بیت کوین را زیر نظر گرفته اند حساسیت زیادی نسبت به درآمد و ارزش رمزارزها دارند، چرا که آنها به دنبال تکرار موفقیتی هستند که مایکرواستراتژی (MicroStrategy) و چند شرکت دیگر از خرید بیت کوین بدست آورده اند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 3 رمزارز دیفای که پس از روند صعودی بیت کوین پتاسیل رشد دارند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون