روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر عامل پی پال : فقط 10 درصد از مشتریان به خدمات رمزارز دسترسی دارند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ منتشر شد.

مدیر عامل پی پال : فقط 10 درصد از مشتریان به خدمات رمزارز دسترسی دارند

[…]

نوشته مدیر عامل پی پال : فقط ۱۰ درصد از مشتریان به خدمات رمزارز دسترسی دارند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

گسترش خدمات رمزارزمدیر عامل پی پال (PayPal) پس از اعلام درآمد ثبت شده در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ و اعلام ثبت رکوردی جدید در این خصوص، جزئیات بیشتری را در خصوص خدمات رمزارز که طی ماه های آینده از سوی این شرکت ارائه خواهند شد، به اشتراک گذاشت.دنیل شولمن (Daniel Schulman)، مدیر عامل پی پال، گفت که بزرگترین غول پرداخت آنلاین دنیا در ابتدای سال آینده چندین ویژگی جدید مرتبط با رمزارزها را به پلتفرم پرداخت خود اضافه خواهد کرد.بنابر گفته های شولمن در جدیدترین جلسه گزارش عملکرد مالی پی پال، این پلتفرم امکان پرداخت رمزارز را برای خرید کالا و دریافت خدمات از ۲۸ میلیون کسب و کار فعال خواهد کرد. وی خاطرنشان کرد که این سرویس جدید هیچگونه “هزینه اضافی را برای مصرف کنندگان یا بازرگانان” به دنبال نخواهد داشت.اپلیکیشن خدمات پرداخت با تلفن همراه پی پال یا ونوم (Venmo) نیز، از خرید دارایی های دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد.شولمن، که پیش تر اعلام کرده بود مقداری بیت کوین خریداری کرده است، اظهار داشت که فقط ۱۰ درصد از مشتریان پی پال به خدمات رمزارز دسترسی دارند. به گفته وی، یک لیست انتظار وجود دارد که “دو یا سه برابر بزرگتر از برآوردهای شرکت است.” طی هفته های آینده کاربران بیشتری به این سرویس دسترسی پیدا خواهند کرد.همچنین مدیر عامل پی پال اظهار داشت که این شرکت به منظور یاقتن بهترین راه حل برای کیف پول دیجیتال مشتریان خود در حال رایزنی فشرده با بانک های مرکزی و نهادهای نظارتی در کشورهای مختلف است. وی اعتقاد دارد که “کیف دارایی های دیجیتال، یک مکمل طبیعی برای تمام انواع پول های دیجیتال است.”در اواسط ماه اکتبر گزارش شده بود که این غول پرداخت آنلاین قصد دارد بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر خود را با رمزارزها آشنا سازد. از آن زمان تا کنون، توجهات عمومی به شکلی گسترده افزایش یافته است و به افزایش قیمت بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال منجر شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر عامل پی پال : فقط 10 درصد از مشتریان به خدمات رمزارز دسترسی دارند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون